World Atlas by National Geographic (winphone)

World Atlas by National Geographic

World Atlas by National Geographic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,130

  • Üretici

    National Geographic Society

Windows Mobile Phone 7 için geliştirilmiş World Atlas uygulaması en güncel hartitaları National Geographic tecrübesiyle size taşıyor.

En güvenilir kaynaklar arasında gösterilebilecek National Geographic tarafından hazırlanmış dünya atlası uygulaması. Pek çok telefonda bulunan atlas uygulamalarını çok ötesinde olan bu uygulama üzerinden çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

Kullanıcılara en yüksek çözünürlükte baskıya hazır haritalar sunan World Atlas ile kıtaları ve ülkeleri keşfetmek oldukça keyifli. İsterseniz istediğiniz kısımları poster halinde bastırıp duvarınıza asabilirsiniz. 3D olarak yerküreyi görüp evirip çevirmek istediğiniz gibi hareket ettirmek bu uygulamayla çok kolay. World Atlas uygulamasında arama yapmak, zoom işlevini gerçekleştirmek gibi işlevsel özellikler var. Uygulamanın kendi kütüphanesiyle araştırdığınız bölgelerin en güncel sosyo-ekonomik verilerine ulaşabilirsiniz.

Eğer telefonunuzda GPS özelliği varsa bu uygulamayla yerinizi bulabilirsiniz. Bu özellik gezginlerin doğru yolda kalmalarını sağlayabilir.

YORUMLAR