Xender (winphone)

Xender

Xender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xender, Windows Phone telefonunuzdan iPhone/Android'e ve bilgisayara kablosuz olarak dosya aktarımı yapabileceğiniz bir uygulama.

Xender, Windows Phone telefonunuzda dosya aktarımı yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz en hızlı, sorunsuz çalışan transfer uygulaması. Çapraz platform desteği sayesinde Windows Phone’dan Android ve iOS telefona veya bilgisayara dosya transfer etme imkanı tanıyan uygulamanın Türkçe olduğunu da belirteyim.

Android ve iOS’ta kablosuz dosya transferine izin veren çok sayıda uygulama var iken Windows Phone platformunda fazla seçenek yok. Hele ki tüm Windows Phone telefonlarla uyumlu, ücretsiz ve Türkçe bulmanız çok zor. Xender uygulaması ile kablolarla uğraşmadan, Bluetooth bağlantısına da ihtiyaç duymadan telefonunuzdaki bir dosyayı yakınınızdaki bir telefona aktarabiliyorsunuz. Bu noktada karşıdaki cihazın işletim sistemi mühim değil. İster iPhone ister Android kullanıcısına sorunsuzca dosyalarınızı gönderebiliyorsunuz. Dosyalarınızı diyorum çünkü uygulama sadece müzik, resim ve video paylaşımını desteklemiyor. Bunlar haricinde belgelerinizi ve uygulama/oyunlarınızı da paylaşabiliyorsunuz. Öte yandan mobil cihazınızdaki dosyaları bilgisayarınıza da taşıyabiliyorsunuz. Üstelik bunun için WiFi’a bağlı olmanız yeterli oluyor. Ne kablo, ne de ekstra program yüklemeden web tarayıcınızdan mobildeki dosyalarınıza erişebiliyor ve görüntüleyebiliyorsunuz.

Telefondan telefona, telefondan bilgisayara (Windows, MAC fark etmiyor) dosya aktarımını en hızlı ve sorunsuz şekilde yapabileceğiniz tek Windows Phone uygulaması diyebileceğim Xender aynı anda 4 cihaza kadar grup paylaşım fonksiyonu da bulunuyor.

YORUMLAR