XnRetro (winphone)
XnRetro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    Pierre E Gougelet

XnRetro, Windows Phone telefonunuzda fotoğraflarınızı daha çekici yapmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.

XnRetro, Android ve iOS platformunda milyonlarca indirmeye ulaşmış popüler bir fotoğraf düzenleme ve filtre/efekt uygulaması olarak öne çıkıyor. Fotoğrafları olduğundan çok daha çekici hale getiren onlarca filtreyi ücretsiz olarak sunan uygulama son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor.

Hem Türkçe dil desteğiyle geldiğinden hem de olabildiğince sade arayüze sahip olduğundan her Windows Phone kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği tarzda bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan XnRetro’da arka plana bulanıklık veren bokeh efekti, ışık sızmış görüntüsü veren fitreler, köşelere siyahlık veren vinyet efekti gibi farklı filtre/efektlerin yanı sıra her biri bir başka güzel duran kenarlık çeşitleri karşımıza çıkıyor.

Fotoğraflarınıza efekt/filtre eklemenin haricinde renk ayarı da yapabiliyorsunuz. Kontrast, parlaklık, renk doygunluğu seçeneklerinin hepsi mevcut. Tabii ki fotoğraf düzenleme uygulamalarının olmazsa olmazlarından “kırpma” seçeneği de kullanımınızda.

XnRetro ile elde ettiğiniz fotoğrafları doğrudan galerinize atabildiğiniz gibi Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda da hızlıca paylaşma şansına sahipsiniz. Uygulamanın en güzel yanı ise dışa aktarmada fotoğrafların kalitesini düşürmemesi.

YORUMLAR