Yo 1.0.0.0 (winphone)

Yo

Yo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yo, arkadaşlarınızla hiç yazmadan iletişime geçebileceğiniz yeni ve hızla büyüyen bir mobil uygulamadır.

Yo (Just Yo), tek bir harf dahi yazmadan arkadaşlarınızla iletişime geçebileceğiniz yeni ve hızla büyüyen bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcı adınızı belirleyin ve Sadece “Yo”layarak arkadaşlarınızla iletişim kurmaya başlayın.

8 saat gibi kısa bir sürede geliştirilen ve kullanıcı sayısı giderek artan yeni nesil mesajlaşma uygulaması Yo diğer adıyla Just Yo ile tek dokunuşla hiçbir şey yazmadan arkadaşlarınızla etkileşime geçebiliyorsunuz. Yo’lamak için arkadaşınızın kullanıcı adının üzerine dokunmanız yeterli. Bunu yaptığınızda “Yo” sesiyle birlikte mesajınızı göndermiş oluyorsunuz. Arkadaşınız telefonu kilitli konumda dahi olsa sizin “Yo”ladığınızı görebiliyor.

Yo, insanların yeni yeni tanımaya çalıştığı bir mobil uygulama olduğundan uygulama içerisinde davet sistemi de bulunuyor. Kısa mesajla, e-posta ile veya sosyal ağlar aracılığıyla Yo kullanıcı adınızı insanlara bildirebiliyor ve sizi listelerine eklemelerini sağlıyorsunuz. Kişileriniz arasında Yo kullanan arkadaşlarınız varsa bunu da kolaylıkla anlayabiliyorsunuz. Ancak bu özellik için uygulamanın telefon rehberinize erişimine izin vermeniz gerekiyor.

Yo, yazma gerektirmediği için kişilerinizden fazla sayıda bildirim alabilirsiniz. Eğer bu rahatsızlık edici boyuta ulaşırsa o kişiyi engelleme şansına da sahipsiniz. Sola kaydırma hareketiyle istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz. Tabii ki sonra kararınızı değiştirmek isterseniz engeli kaldırmanız mümkün. Eklediğiniz kişileri silmek için de sağdan sola kaydırmanız ve “Delete” butonuna dokunmanız yeterli.

Yo, gereksiz bir uygulama gibi görünebilir. Ancak bu uygulama ile Dünya Kupası’nda veya Şampiyonlar Ligi Finali’nde desteklediğiniz takımın attığı her maçtan anında haberdar olabilirsiniz.