Zombie Sniper Shooting 3D 1.0.0.0 (winphone)

Zombie Sniper Shooting 3D

Zombie Sniper Shooting 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Sniper Shooting 3D, zombilerle dolu bir şehirde tek başınıza hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir shooter oyunudur.

Zombie Sniper Shooting 3D, Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz, inanılmaz yüksek kalitede grafikler sunmasa da son derece zevkli bir 3 boyutlu nişan alma oyunu.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonunuza yükleyerek internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz 3D shooter oyununda zombilerle dolu bir şehirde hayatta kalmayı başaran bir keskin nişancıyı kontrol ediyoruz. Amacımız keskin nişancı tüfeğini büyük ustalıkla kullanarak zombi sürüsü ile başa çıkmak. Sayıları giderek artan zombileri öldürmenin tek yolu ise kafalarını tek vuruşta paramparça etmek.

Orta seviye grafik ve oynanışa sahip olan Zombie Sniper Shooting, keskin nişancı oyunlarında rastladığımız animasyonlarla süslenmiş. Merminin gidişini gösteren ve zombinin paramparça oluşunu yavaş çekimde görebilmemize izin veren kameralar oyuna ayrı bir hava katmış.

Ufak tefek hatalar olsa da Zombie Sniper Shooting oynadığınız vakit boyunca eğlendirecek bir yapım olmuş. Zombi vurma oyunlarını beğenerek oynayan biriyseniz bu oyunu es geçmeyin.