Zombie's Got a Pogo 1.0.2.0 (winphone)

Zombie's Got a Pogo

Zombie's Got a Pogo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie's Got a Pogo, Playflame imzasını taşıyan Windows Phone'a özel bir zombi oyunu.

Zombie’s Got a Pogo, sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan ender oyunlar arasında ve zombi oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle indirip oynamanız gerektiğini düşündüğüm bir yapım.

Popüler zombi oyunların arkasındaki isim Playflame’in imzasını taşıyan Zombie’s Got a Pogo, boş zamanlarınızda oynamak üzere Windows Phone telefonunuzda ücretsiz indirebileceğiniz eğlenceli bir zombi oyunu. Kana susamış zombiler ne kadar eğlenceli olabilir ki? sorusunu sorabilirsiniz ancak bu oyun alışılmışın dışında bir oynanış sunuyor. Zombileri öldürmek veya onlardan kaçmak yerine pogo stick (zıp zıp olarak geçiyor sanırım) kullanabilen zombileri kontrol ediyorsunuz. Pogo stick üzerine binmiş kafası kolu sarılı zombiyi kontrol etmek oldukça basit olmasına karşın yol boyunca önünüze türlü türlü ölümcül engeller çıktığından oldukça dikkatli olmanız, gözünüzü ekrandan hiç ayırmamanız gerekiyor. Aksi halde zombi zıp zıpı ile birlikte yere çakılıyor ve oyuna sil baştan başlıyorsunuz.

Etkileyici ve güldüren animasyon, ses efektleri ile süslenen oyunda fizik tabanlı oynanış hakim ve pogo ile ilerlerken son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Engeller aniden karşınıza çıkıyor ve en ufak dokunuşunuzda kafanızı yere buluyorsunuz.

Oyunun kontrollerine baktığımızda son derece basit tutulduğunu görüyoruz. Ekranın sol veya sağ tarafına dokunduğunuzda zombinin zıplamasını sağlamış oluyorsunuz. Ekrana basılı tuttuğunuzda ise daha uzun mesafe zıplıyorsunuz. Tabii ki yere çakılmamak için dengenizi iyi ayarlamanız gerekiyor.

Zombi oyunlarına farklı bir bakış kazandıran Zombie’s Got a Pogo oyunun 512MB RAM desteği de bulunmakta. Bu sayede eski bir Windows Phone telefona sahip olsanız dahi oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

YORUMLAR