Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

8.4.0.811
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Almanca Türkçe İngilizce Japonca Fransızca
Geçen Hafta / Toplam:
10,439 / 2,668,310
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Sistem Araçları #1
Advanced SystemCare
Advanced SystemCare Artı Yönleri
 • + Sistem optimizasyonu için güçlü araçlar sunuyor.
 • + Şık ve kullanışlı bir arayüz.
 • + Türkçe dil desteği.
Advanced SystemCare Eksi Yönleri
 • - Pek çok araç sadece Pro versiyonda kullanılabiliyor.

Sisteminizi Gereksiz Dosyalardan Temizleyen ve Gözle Görülür Hız Kazandıran Bir Yazılım

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bir yazılım olan Advanced SystemCare bir süre kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve ilk günkü haline geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde birçok farklı kullanışlı araç barındıran bir sistem optimizasyonu aracıdır. Advanced SystemCare sadece birkaç tıklamayla karmaşık bakım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılmakta.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında kayıt defteri hatalarını düzeltmeye ve gereksiz dosya temizlemeye yardımcı olan araçlar yer almaktadır. Bu tür hata ve gereksiz dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine sebep olmaktadır. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.

Advanced SystemCare Windows açılışı hızlandırma ve Windows işleyişi hızlandırma konusunun haricinde kullanıcılara güvenlik tedbirleri alma imkanı da veriyor. Advanced SystemCare içerisinde yer alan tarayıcı koruma araçları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme engelleme konularında çözüm üretiyor. Eğer internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler tarafından ele geçirildiyse bu araçlardan faydalanabilir, anasayfa değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Advanced SystemCare sürekli olarak tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve varsayılan arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini engeller.

Advanced SystemCare ile internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini otomatik olarak yok edebilirsiniz. Programı internet tarayıcınız kapandığında gizlilik izlerini otomatik olarak silecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan diğer kullanışlı araçlara erişmenizi kolay hale getiren Alet Çantası bölümü de yer alıyor. Advanced SystemCare içerisindeki Turbo Güç bölümü oyunlarda veya uygulamalarda bilgisayarınızın performansını ihtiyacınıza göre yükseltebilme imkanı veriyor. Bu araç Windows içerisinde yer alan sistem hizmetlerini ve 3. parti hizmetleri kontrol ediyor, önemsiz olanları sonlandırarak üzerinde çalıştığınız uygulamalara veya oyunlara daha fazla kaynak sağlıyor. Böylece bu oyun ve uygulamalar daha rahat çalışıyor ve performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

 • kadirpolat.2
  5
  - Advanced SystemCare 8.4.0.811 için dedi ki;

  Mükemmel :) Çok beğendim.Teşkkürler Tamİndir

  Artı Yönleri: Pc'yi kastırmaması. Eksi Yönleri: Yok
 • Melih Şenlik
  5
  - Advanced SystemCare 8.4.0.810 için Melih Şenlik dedi ki;

  çok güzel birşey süper ya çok sevindim arkadaşıma bile verdim

 • Ziyaretçi
  5
  - Advanced SystemCare 8.4.0.810 için Ziyaretçi dedi ki;

  Gerçekten bilgisayarımı çok hızlandırdı. IObit ekibine teşekkürler..

  Artı Yönleri: Her şeyi Eksi Yönleri: Yok.
 • Burak
  5
  - Advanced SystemCare 8.3.0.807 için Burak dedi ki;

  Advanced System Care Çok İyi Bir Program Ayrıca Bilgsiyar için IObit Şirketine Tşk Ederim

  Artı Yönleri: Başka programlarıda olması Eksi Yönleri: Eksiği yoktur...
 • Ozan Tepe
  Advanced SystemCare 8.3.0.807 için Ozan Tepe dedi ki;

  Win 8 ve 8.1 ile sorunlar oluşturabilir. Sizin bilgisayarınız ile doğru çalışıp çalışmadığını anlamak için bilgisayarınızı yedekleyin ve deneyin. Hatalar oluşursa yedeğiniz sayesinde kurtulabilirsiniz.
  Ne tür hatalar bunlar?
  Eski başlangıç tuşumuzu geri getirirseniz ASC ile, Başlangıç uygulamaları gidebilir. Ayrıca bilgisayarınızın başlangıç hızı azalır.
  Komut İstemini etkileyebilir.
  Driver Güncelleme eklentisi ile sürücülerinizi güncelleyebilir fakat bu güncellenen sürücülerin bilgisayarınız ile uyumlu olup olmadığını göz önüne almaz. Bu da başlangıç uygulamaları, bilgisayar ekranı, oyunlar ve diğer uygulamalar ile sorunlar doğurabilir. Dikkatli kullanın.

  Artı Yönleri: Birçok yönden etkili bakım. En iyi programdır gözümde. Eksi Yönleri: Win 8 ve 8.1 ile uyuymluluk sorunları var. Start Menu sistemi düzeltilmeli.
  • Cevap yazan: EmreEgeSen
   Katılıyorum. Gerçekten Haklısın Önermediğim Bir Program.
   27 Ağustos 2015 Perşembe - 16:29:17 - Şikayet Et
  • Cevap yazan: Ziyaretçi
   Evet doğru.Driver güncellemesi yaptım ama sorunlar yaşayınca tekrar eskiye döndüm.Windows 8 pro kullanıyordum.Şimdi 8.1 kullanıyorum ama driver güncellemesi yapmıyorum.
   24 Ağustos 2015 Pazartesi - 11:35:24 - Şikayet Et

Advanced SystemCare için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Advanced SystemCare crack, Advanced SystemCare serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 2. Yet Another Cleaner
  Yet Another CleanerBilgisayar Güvenlik ve Temizleme Programı
 3. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 4. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü Güncelleme Programı
 5. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı