Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

8.0.3.588
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Fransızca Japonca Almanca Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
14,428 / 1,932,236
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Sistem Araçları #2
Advanced SystemCare
Advanced SystemCare Artı Yönleri
 • + Sistem optimizasyonu için güçlü araçlar sunuyor.
 • + Şık ve kullanışlı bir arayüz.
 • + Türkçe dil desteği.
Advanced SystemCare Eksi Yönleri
 • - Pek çok araç sadece Pro versiyonda kullanılabiliyor.

Sisteminizi Gereksiz Dosyalardan Temizleyen ve Gözle Görülür Hız Kazandıran Bir Yazılım

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bir yazılım olan Advanced SystemCare bir süre kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve ilk günkü haline geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde birçok farklı kullanışlı araç barındıran bir sistem optimizasyonu aracıdır. Advanced SystemCare sadece birkaç tıklamayla karmaşık bakım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılmakta.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında kayıt defteri hatalarını düzeltmeye ve gereksiz dosya temizlemeye yardımcı olan araçlar yer almaktadır. Bu tür hata ve gereksiz dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine sebep olmaktadır. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.

Advanced SystemCare Windows açılışı hızlandırma ve Windows işleyişi hızlandırma konusunun haricinde kullanıcılara güvenlik tedbirleri alma imkanı da veriyor. Advanced SystemCare içerisinde yer alan tarayıcı koruma araçları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme engelleme konularında çözüm üretiyor. Eğer internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler tarafından ele geçirildiyse bu araçlardan faydalanabilir, anasayfa değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Advanced SystemCare sürekli olarak tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve varsayılan arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini engeller.

Advanced SystemCare ile internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini otomatik olarak yok edebilirsiniz. Programı internet tarayıcınız kapandığında gizlilik izlerini otomatik olarak silecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan diğer kullanışlı araçlara erişmenizi kolay hale getiren Alet Çantası bölümü de yer alıyor. Advanced SystemCare içerisindeki Turbo Güç bölümü oyunlarda veya uygulamalarda bilgisayarınızın performansını ihtiyacınıza göre yükseltebilme imkanı veriyor. Bu araç Windows içerisinde yer alan sistem hizmetlerini ve 3. parti hizmetleri kontrol ediyor, önemsiz olanları sonlandırarak üzerinde çalıştığınız uygulamalara veya oyunlara daha fazla kaynak sağlıyor. Böylece bu oyun ve uygulamalar daha rahat çalışıyor ve performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

 • realramses
  Advanced SystemCare 8.0.3.588 için dedi ki;

  Desteklediği tüm işletim sistemlerine gerekli bir yazılım

  Artı Yönleri: Gözle Görülür Derece Performans artışı Eksi Yönleri: Yok
 • sadık
  1
  - Advanced SystemCare 7.4 için sadık dedi ki;

  Sistemi çok yoruyor.Çalışan programlarda en yüksek kaynak tüketen programı kapatınca ASC kapanıyor. Meğer en yüksek kaynak tüketen program kendiymiş... :)

  Artı Yönleri: Programı ara sıra kullanıp, diğer zamanlarda devre dışı bırakmak daha iyi.. Eksi Yönleri: Sistemi çok yoruyor
 • kazım kaplan
  5
  - Advanced SystemCare 7.3 için kazım kaplan dedi ki;

  bu program bi harikaa pc mi güvenerek teslim ediorum tam koruma ;)

 • Ziyaretçi
  Advanced SystemCare 7.3 için Ziyaretçi dedi ki;

  Arkadaşlar,çok uzun süren araştırmalar yaptım.Yani Advanced System Care mi, System Mechanic mi ? Sistemi kasmayan,PC'yi bozmayan,bigisayarı ilk aldığınız gün gibi hızlandıran,bakım-onarımı mükemmele yakın yapan,bilgisayarınızı mükemmele yakın optimize(en iyi hale getiren),aldığı ödüllerle bunu kanıtlayan,Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan,PC NET'in de birinci seçtiği SYSTEM MECHANİC en iyi program seçilmiş.....İngilizce olması galiba Türkiye'deki kullanıcıların fazla ilgisini çekmemiş.....halbuki İngilizce bilmenize gerek yok.ANALYZE NOW(şimdi analiz) tıkla temizle.Ya da karşınıza PERFORMING A DEEP SYSTEM ANALYSIS(derin sistem analizi) tıkla derin temizlesin.Hepsi bu......Yalnız program free olmasına rağmen şirket sizin Outlook'taki e.mail sayfanıza key gönderecek.Onları yazın ve programı yükleyin....Ben denedim çok memnun kaldım.Advanced System Care'deki sorunların hiçbirini yaşamadım.

 • Ozan Tepe
  Advanced SystemCare 7.3 için Ozan Tepe dedi ki;

  Baya uzun süredir kullanıyordım XP bilgisayarımda harika bir program.Bir de destek bitince Comodo ve DeepFreeze indirmeye kalktım Windows çöktü :D

  Artı Yönleri: Aşırı hızlandırma ve koruma Eksi Yönleri: Yoh :D

Advanced SystemCare için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Advanced SystemCare crack, Advanced SystemCare serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.