Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

8.3.0.807
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe Almanca Fransızca Japonca
Geçen Hafta / Toplam:
12,401 / 2,552,383
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Sistem Araçları #1
Advanced SystemCare
Advanced SystemCare Artı Yönleri
 • + Sistem optimizasyonu için güçlü araçlar sunuyor.
 • + Şık ve kullanışlı bir arayüz.
 • + Türkçe dil desteği.
Advanced SystemCare Eksi Yönleri
 • - Pek çok araç sadece Pro versiyonda kullanılabiliyor.

Sisteminizi Gereksiz Dosyalardan Temizleyen ve Gözle Görülür Hız Kazandıran Bir Yazılım

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bir yazılım olan Advanced SystemCare bir süre kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve ilk günkü haline geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde birçok farklı kullanışlı araç barındıran bir sistem optimizasyonu aracıdır. Advanced SystemCare sadece birkaç tıklamayla karmaşık bakım ve optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmenizi mümkün kılmakta.

Advanced SystemCare içerisindeki bakım ve optimizasyon araçları arasında kayıt defteri hatalarını düzeltmeye ve gereksiz dosya temizlemeye yardımcı olan araçlar yer almaktadır. Bu tür hata ve gereksiz dosyalar işletim sisteminizin geç açılmasına ve kapanmasına, bilgisayarınızın komutlara geç tepki vermesine sebep olmaktadır. Advanced SystemCare sayesinde disk birleştirme ve kayıt defteri birleştirme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede disk performansınız da artmaktadır.

Advanced SystemCare Windows açılışı hızlandırma ve Windows işleyişi hızlandırma konusunun haricinde kullanıcılara güvenlik tedbirleri alma imkanı da veriyor. Advanced SystemCare içerisinde yer alan tarayıcı koruma araçları tarayıcı eklentisi kaldırma ve anasayfa değiştirme engelleme konularında çözüm üretiyor. Eğer internet tarayıcınız istenmeyen 3. parti yazılımlar ve eklentiler tarafından ele geçirildiyse bu araçlardan faydalanabilir, anasayfa değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Advanced SystemCare sürekli olarak tarayıcılarınızı denetler ve anasayfanızın ve varsayılan arama motorunuzun izinsiz değiştirilmesini engeller.

Advanced SystemCare ile internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini otomatik olarak yok edebilirsiniz. Programı internet tarayıcınız kapandığında gizlilik izlerini otomatik olarak silecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan diğer kullanışlı araçlara erişmenizi kolay hale getiren Alet Çantası bölümü de yer alıyor. Advanced SystemCare içerisindeki Turbo Güç bölümü oyunlarda veya uygulamalarda bilgisayarınızın performansını ihtiyacınıza göre yükseltebilme imkanı veriyor. Bu araç Windows içerisinde yer alan sistem hizmetlerini ve 3. parti hizmetleri kontrol ediyor, önemsiz olanları sonlandırarak üzerinde çalıştığınız uygulamalara veya oyunlara daha fazla kaynak sağlıyor. Böylece bu oyun ve uygulamalar daha rahat çalışıyor ve performans düşüşlerinin önüne geçiliyor.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

 • Burak
  5
  - Advanced SystemCare 8.3.0.807 için Burak dedi ki;

  Advanced System Care Çok İyi Bir Program Ayrıca Bilgsiyar için IObit Şirketine Tşk Ederim

  Artı Yönleri: Başka programlarıda olması Eksi Yönleri: Eksiği yoktur...
 • Ozan Tepe
  Advanced SystemCare 8.3.0.807 için Ozan Tepe dedi ki;

  Win 8 ve 8.1 ile sorunlar oluşturabilir. Sizin bilgisayarınız ile doğru çalışıp çalışmadığını anlamak için bilgisayarınızı yedekleyin ve deneyin. Hatalar oluşursa yedeğiniz sayesinde kurtulabilirsiniz.
  Ne tür hatalar bunlar?
  Eski başlangıç tuşumuzu geri getirirseniz ASC ile, Başlangıç uygulamaları gidebilir. Ayrıca bilgisayarınızın başlangıç hızı azalır.
  Komut İstemini etkileyebilir.
  Driver Güncelleme eklentisi ile sürücülerinizi güncelleyebilir fakat bu güncellenen sürücülerin bilgisayarınız ile uyumlu olup olmadığını göz önüne almaz. Bu da başlangıç uygulamaları, bilgisayar ekranı, oyunlar ve diğer uygulamalar ile sorunlar doğurabilir. Dikkatli kullanın.

  Artı Yönleri: Birçok yönden etkili bakım. En iyi programdır gözümde. Eksi Yönleri: Win 8 ve 8.1 ile uyuymluluk sorunları var. Start Menu sistemi düzeltilmeli.
 • Nahid eliyev
  5
  - Advanced SystemCare 8.3.0.807 için Nahid eliyev dedi ki;

  arkadaslar bnim pc win 8 arkadaslar Pc ni kapatdikda her sey siliniyor sorun nede ola bilir ?

  • Cevap yazan: Eren Günaydın
   DeepFreeze Yüklümü?
   18 Temmuz 2015 Cumartesi - 15:25:19 - Şikayet Et
 • osbir<3
  Advanced SystemCare 8.2.0.797 için osbir<3 dedi ki;

  Süper Ötesi bişey 10 üzerinden 28 veriyorum

 • ....
  5
  - Advanced SystemCare 8.2.0.797 için .... dedi ki;

  Baya güzel bi program ben 5.0 kullanıyodum ama bu daha kullanışlı

  Artı Yönleri: Turbo gücü Süper Mcde 150 fps iken 250 fln oldu Eksi Yönleri: Yoğ

Advanced SystemCare için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Advanced SystemCare crack, Advanced SystemCare serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 2. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 3. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 4. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü Güncelleme Programı
 5. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı