BitDefender Total Security

BitDefender Total Security

2016
Editör Puanı: 5/5
5

30 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
BitDefender Total Security
BitDefender Total Security
BitDefender Total Security
BitDefender Total Security
BitDefender Total Security

Güvenliği sağlarken sistemi yormuyor.

Erkan Calp Son güncelleme 6 ay önce

Bitdefender Total Security Windows tabanlı bilgisayarınız için kullanabileceğiniz en etkili güvenlik uygulamasıdır. Çalışırken, oyun oynarken, film izlerken arka planda sessiz sedasız çalışarak bilgisayarınızı zararlı aktivitelerden uzak tutan yazılım, internet güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumanın haricinde yavaşlayan bilgisayarınızı ilk günkü haline döndürme, USB diskleri derinlemesine tarama, uzaktan kontrol, güvenli yedekleme, ebeveyn kontrolü gibi ekstra seçenekler sunarak güvenlik seviyenizi hep en üst düzeyde tutmaktadır.

Windows 8’in modern arayüzünü yansıtan arayüz ile gelen tam güvenlik uygulaması Bitdefender Total Security, eski – yeni tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu ve de hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

Bitdefender Total Security Özellikleri:

 • Bitdefender Safepay ile banka işlemlerinizi endişe duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Otomatik tamamlama sayesinde kredi kartı bilgilerinizi her alışverişte yeniden girmek zorunda kalmazsınız.
 • Proaktif, dinamik algılama teknolojisini kullanan Aktif Virüs Kontrol sistemi, işlemlerin davranışlarını gerçek zamanlı olarak izler, şüpheli bir aktivite tespit etmesi durumunda sizi uyarır.
 • Güvenlik raporu ile her hafta sonunda o hafta içerisinde tespit edilen ve çözülen sorunları görebilirsiniz. Bu rapora optimize edilmiş uygulamalar, kullanılabilir depolama alanı, boşaltılan alan dahildir.
 • MyBitdefender’ı kullanarak Bitdefender ile korunan tüm cihazlarınızda çıkan sorunları uzaktan çözebilir ve tarama yapabilirsiniz.
 • İki yönlü güvenlik duvarı, İnternet bağlantılarınızı devamlı olarak takip eder ve yetkisiz erişimleri engeller.
 • Windows işletim sistemine sinsice sızan, kolaylıkla silinemeyen zararlı dosyaları Kurtarma Modunu kullanarak rahatlıkla kaldırabilir, sisteminize rahat bir nefes aldırabilirsiniz.
 • Güvenlik widget’ı sayesinde yazılımı başlatmadan doğrudan masaüstünüzden güvenlikle ilgili görevleri takip edebilir, belli bir dosyayı sürükle – bırak yöntemi ile taratabilirsiniz.
 • USB diskler otomatik olarak tarandığından arkadaşlarınızdan aldığınız taşınabilir diskleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • İstenmeyen e-postalar gelen kutunuza ulaşmadan engellenir.
 • Güncellenmemiş yazılımlar, yüklenmemiş Windows güvenlik yamaları, potansiyel olarak güvenli olmayan sistem ayarları Güvenlik Açığı Taraması ile tespit edilir.
 • Dizüstü bilgisayarınızın çalınması durumunda verilerinizi korumak adına bilgisayarınızı uzaktan kilitleyebilir, konumunu görebilir, dosyaları silebilirsiniz.

BitDefender Total Security için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda BitDefender Total Security crack, BitDefender Total Security serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
58 / 21,114
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1
Üretici:
BitDefender

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldYasaklı Sitelere Giriş Programı
 2. ZenMate
  ZenMateÜcretsiz Proxy Programı
 3. VPN Unlimited
  VPN UnlimitedEngelli Sitelere Giriş Programı
 4. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş, Çevrimiçi Güvenlik ve Gizlilik Programı
 5. Spotflux
  SpotfluxEngelli Web Sitelerine Giriş ve Güvenlik Programı