Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free

1.0.21.1099 (Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Bitdefender Antivirus Free
Bitdefender Antivirus Free
Bitdefender Antivirus Free

Bilgisayarınıza Zarar Verebilecek Kötü Yazılımlardan Korunun

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 yıl önce

Bitdefender Antivirus Free, bilgisayarında ücretsiz bir antivirüs programına sahip olmak isteyen kullanıcıların deneyebilecekleri seçenekler arasında yer alıyor ve PC güvenliği için kullanılabilecek sade çözümler arasında yer alıyor. Programın arayüzünün sadece tek bir ekrandan oluşması sayesinde karmaşık antivirüs programlarının aksine pek navigasyon sorunu da yaşamayacaksınız.

Gerçek zamanlı olarak kullanıcıların bilgisayarlarını zararlı içeriklerden koruyabilen ve böylece malware, spyware, trojanlar ve pek çok diğer türdeki virüslere karşı etkin bir silah haline gelebilen Bitdefender Antivirus Free, en baştan virüslerin sisteminize girişine engel olarak sonradan temizlikle uğraşmanıza gerek bırakmıyor.

Programı kurmadan önce bilgisayarınıza bulaşmış olabilecek virüslerden kurtulmak için kurulum esnasında hızlı kurulum seçeneğini barındırması ise tabii ki tam olarak temiz bir sisteme sahip olmak için önem kazanıyor. Böylece daha sonra unutmadan hemen tüm sisteminizi taratabiliyor, tam taramayı uzun buluyorsanız hızlı tarama işlemi ile de devam edebiliyorsunuz.

Aktif virüs kontrolü adlı bir teknolojiden faydalanan program, henüz virüs olduğu bilinmeyen veya net olarak tanımlanmamış zararlı yazılımları dahi tespit edebiliyor. Bulut bilişimden de hatırı sayılır bir destek alan program, direkt olarak virüs tanımlarını kendi bulut sunucusundan çekiyor ve anlık olarak en güncel virüslere karşı korunmak mümkün hale geliyor.

Rootkitlere karşı durabilmesiyle bir anti-rootkit kabiliyeti de kazanması, ayrıca internet bağlantısı üzerinden veri sızdıran kötücül yazılımları engelleyebilmesi sayesinde kişisel bilgilerinizin ve güvenliğinizin korunduğundan emin olabiliyorsunuz. Tehlikeli olarak bilinen web sitelerini ziyaret etmeden önce karşınıza uyarılar çıkaran Bitdefender Free Antivirus, kredi kartı hırsızlıkları veya kullanıcı adı şifre çalıntılarına karşı sizi bilgilendirebiliyor.

Antivirüs yazılımını değiştirmek ve yeni programlara göz atmak isteyenlerin deneyebilecekleri programlardan birisi arasında.

Bitdefender Antivirus Free için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
189 / 18,737
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/Win8.1
Üretici:
BitDefender

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. Multi Virus Cleaner
  Multi Virus CleanerÇoklu Virüs Temizleyici
 4. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 5. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı