Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
DiskDigger

DiskDigger

1.8.0.1701 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

41 Kullanıcı: 4.4/5

4.4

DiskDigger, bilgisayarınızda daha önce sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır. İstediğiniz medya dosyası formatındaki dosyalarınızı geri getirebilmenize olanak tanıyan DiskDigger ile yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları, müzikleri, videoları geri getirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Sadece bilgisayarınızdaki sabit diskten değil USB belleklerden, SD kartlardan, CompactFlash ve Memory Stick cihazlarından da veri kurtarmanıza olanak tanıyan DiskDigger ile resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi, dokümanlarınızı veya diğer formatlardaki dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

DiskDigger tekrar tekrar formatlanmış diskleri veya kötü bir şekilde formatlanmış diskleri de tarayarak silinen dosyalarınızı bulmanıza olanak tanır. Windows dosya sistem sürücülerini es geçerek direkt olarak diskinizi tarar. FAT12(disker sürücüleri), FAT16 (eski tip bellek kartlarını), FAT32 (yeni bellek kartlarını ve sabit diskleri), NTFS (yeni tip sabit diskleri) ve exFAT (yeni Microsoft FAT32 sağlayıcısını) dosya tiplerini tarama özelliğine sahip DiskDigger ile dosyalarınızı bulabilir ve geri getirebilirsiniz.

DiskDigger ayrıca taşınabilir olarak çalışabilen bir yazılımdır. Tek bir exe dosyası ile kurulum gerektirmeden de çalışabilen DiskDigger ile sisteminize bir yazılım kurmadan dosyalarınızı kurtarabilir ve sisteminizde herhangi bir işlem kaydı kalmasına da engel olabilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

 • Kotcu ümit
  DiskDigger için Kotcu ümit dedi ki;

  Telefondan yapabilirmiyiz bu işlemleri

 • ERKAN ÖZTÜRK
  5
  - DiskDigger 1.8.0.1701 için ERKAN ÖZTÜRK dedi ki;

  mükemmel mükemmel mükemmel. Allah bu proğramı yapandan razı olsun.

  Artı Yönleri: kayıpları çıkardı Eksi Yönleri: çalıştırınca proğram masa üstüne kısa yol olmuyor.
 • Selim KIZILKAYA
  5
  - DiskDigger 1.8.0.1701 için Selim KIZILKAYA dedi ki;

  gerçekten muhteşem bir program şiddetle tavsiye ediyorum yapanların eline sağlık..

 • halitakdeniz
  DiskDigger 1.7.3.1689 için halitakdeniz dedi ki;

  arkadaşlar bu program güzel amma bundan daha güzeli var..RECUVA PROGRAMI..Hem daha taferruatlı hem TÜRKÇE VE HEM DE ÜCRETSİZ..TAVSİYE EDERİM..

  Artı Yönleri: bundan iyisi TÜRKÇE VE ÜCRETSİZ OLAN RECUVE
 • ninjamm
  DiskDigger 1.7.3.1689 için ninjamm dedi ki;

  ARKADAŞLAR,PROGRAM ÇOK GÜZEL ÇALIŞIYOR...KAYIP DOSYALARI BULDUKTAN SONRA KURTARMA KOMUTUNDAN SONRA ( satın alınmış lisans anahtarını ) İSTİYOR..BUNUN 5 SANİYE BEKLETME DURUMU VAR..BEŞ SANİYE SONRA ( kayıtlı olmadan devam et ) tuşu çıkar ona basınca,önceden sağ tıklayıp seçtiğiniz kayıp dosyanızı ,yine seçtiğiniz yere kopyalar... TÜMÜNÜ SEÇ SEÇENEĞİNDE BAŞARILI OLAMADIM..TEK TEK DOSYA SEÇİNCE HİÇ SORUNSUZ BENDEN HABERSİZ AVAST ANTİVİRÜSÜN SİLDİĞİ VİDEOLARIMIN BİR KISMINI KURTARDIM..SAĞOLASIN DiskDigger..ve TAM İNDİR AİLESİ..

  Artı Yönleri: HİÇ SORUNSUZ SİLİNMİŞ TONLA DOSYAYI BULUYOR VE SEÇTİKLERİNİZİ KURTARIYOR.. Eksi Yönleri: LİSANS ANAHTARI İSTİYOR AMMA 5 SANİYE BEKLERSENİZ ,ANAHTARSIZ DA İŞİNİZİ GÖRÜYOR.. ON NUMARA

DiskDigger için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
519 / 344,401
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:

Dosya Kurtarma Popülerleri

 1. Recuva
  RecuvaSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 2. 7-Data Card Recovery
  7-Data Card RecoveryHafıza Kartı Veri Kurtarma Programı
 3. UndeleteMyFiles
  UndeleteMyFilesSilinen Dosyaları Geri Getirme
 4. DiskDigger
  DiskDiggerÜcretsiz Dosya Kurtarma Aracı
 5. 7-Data Recovery Suite
  7-Data Recovery SuiteSilinen Dosyaları Kurtarma Programı