ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

8.0.312.0
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
7,960 / 6,850,223
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Antivirüs #5
ESET NOD32 Antivirus
ESET NOD32 Antivirus Artı Yönleri
 • + Otomatik güncelleme
 • + Zararlı yazılımlara karşı çok katmanlı koruma
 • + Türkçe dil desteği sunuyor.
 • + Sistem performansını düşürmeden çalışma.
 • + Gerçek zamanlı koruma
 • + Kullanışlı ek araçlar

Bilgisayarınızı Virüslerden ve Diğer Zararlı Yazılımlardan Temizleyen Bir Program

ESET NOD32 Antivirus kullanıcılara virüs temizleme ve bilgisayarlarını kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı koruma konularında yardımcı olan başarılı bir antivirüs programıdır.

Bilgisayarınızı hem internet üzerinden gelecek saldırılara, hem de çevrimdışı saldırılara karşı korumak amacıyla geliştirilmiş bir antivirüs yazılımı olan ESET NOD32 Antivirus sahip olduğu gerçek zamanlı koruma sistemi sayesinde sisteminizi sürekli izler ve kötü amaçlı yazılımların ve virüslerin sisteminizi etkilemesini beklemeden onları etkisiz hale getirir. ESET NOD32 Antivirus bu işi gerçekleştirmek için farklı bileşenlerinden yararlanıyor. ESET NOD32 Antivirus'ün "Exploit Engelleyici" bileşeni Java gibi uygulamaların farklı kaynaklar tarafından ele geçirilerek güvenlik tehditleri oluşturmasını engeller. "Gelişmiş Bellek Tarayıcı" bileşeni ise kendini fakrlı yöntemlerle gizleyerek görünmez olmaya çalışan kötü amaçlı yazılımları tespit edebilmektedir. ESET NOD32 Antivirus'ün sunduğu gerçek zamanlı güvenlik kalkanı internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları otomatik olarak tarar ve içerisinde zararlı kod varsa siz onları çalıştırmadan etkisiz hale getirir. ESET NOD32 Antivirus ile truva atlarını, rootkitleri, spyware ve solucan gibi kötü amaçlı yazılımları temizleyebilirsiniz. 

ESET NOD32 Antivirus hafif ve hızlı çalışmak için tasarlanmış bir güvenlik programı. Düşük kaynak kullanımına sahip olan yazılım bilgisayarınızda arkaplanda sessizce çalışabiliyor ve sisteminizde aynı anda farklı uygulamalar çalışırken performans düşüşüne sebep olmuyor.

ESET NOD32 Antivirus koruma sistemi sizi en yeni virüslere karşı koruyabilmek için bulut tabanlı bir sistem kullanıyor. Bulut tabanlı tarama sayesinde daha hızlı ve daha kesin bir kötü amaçlı yazılım koruması sağlanmakta. Bunun yanında ESET NOD32 Antivirus kişisel bilgilerinizin çalınmasını önlemek için kimlik avı korumasına da sahip.

Otomatik güncelleme özelliğine sahip olan ESET NOD32 Antivirus, küçük güncelleme paketleri sayesinde arkaplanda güncelleme yaparken internet bağlantınızı darboğaza sokmamakta.

ESET NOD32 Antivirus içerisinde güvenlik tehditlerini ortadan kaldıran bileşenlerin yanında oldukça kullanışlı ek araçlar da yer alıyor. ESET SysRecue aracı ile sisteminiz için bir kurtarma medyası oluşturabilirsiniz. Eğer bir dosyanın güvenli olup olmadığından emin değilseniz ESET NOD32 Antivirus kullanarak onu analiz için ESET virüs inceleme laboratuarlarına gönderebiliyorsunuz. ESET Social Media Scanner özelliği ise sosyal medya hesaplarınızı korumanıza yardımcı olmakta.

Eğer bilgisayarınız için kapsamlı bir güvenlik çözümü arıyorsanız ESET NOD32 Antivirus'ü tavsiye etmekteyiz.

 • ZAFER KURT
  ESET NOD32 Antivirus 8.0.312.0 için ZAFER KURT dedi ki;

  SAG OLUN VAR OLUN ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM D

 • Ziyaretçi
  5
  - ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1 için Ziyaretçi dedi ki;

  harika çok etkili herkese tavsiye ederiiim

 • Nina aloksendira
  ESET NOD32 Antivirus için Nina aloksendira dedi ki;

  Selam

 • Ziyaretçi
  1
  - ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1 için Ziyaretçi dedi ki;

  Algılama konusunda çok iyi. Silmeye gelince: algılanan virüs:100(tabii 20 si yanlış alarm) temizlenen dosya sayısı 70(yanlış alarmları siliyor. İş gerçek virüslere gelince silemiyor.) Eskiden çoook daha iyiydi. Yanlış alarm azdı. Her bulduğunu silerdi. Hızlı tarardı. Kafasına göre iş yapmazdı. Sorardı silinsin mi diye. Şimdi yanlış alarmları bile sormadan siliyor.

  Artı Yönleri: Eski günleri hatırlatıyor. Eset nod32 4 versiyonunun yüklü olduğu zamanı. Ne güzeldi o zaman. Eksi Yönleri: Yanlış alarm çok. Algıladığı Virüslerin bir kısmını silemiyor. Yanlış alarm çak olmasına rağmen sormadan bütün bulduklarını siliyor.
 • web gezgini
  ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1 için web gezgini dedi ki;

  Bu ESED en iyi antivirüstü aslında zaten en iyiler beş senedir, hep ilk beşe girenlerdir. Ancak Esed 2010 dan sonra sanki duraklama dönemine girdi. Ulusal stratejiler falan olmasın en mantıklısı bu çünkü adı Suriye kralı esed ile aynı , düşünsenize, esed evinizi koruyor, sizin meleğiniz, kötülüğe geçit vermiyor imajı, en fazla belleklerde savunma mekanizmasını kırar, bundan olabilir. Onun dışında kullandığınız antivirüs programlarının ayarlarını en ince detayına kadar araştırmak lazım, denemek lazım.
  Artık eskisi gibi değil, virüslerin daha çok hatalı ve yıpranmış sistemlere girdiği bilindiğinden, artık bu ürünler yanında sistem onarım ve hızlandırma gibi seçenekler sunuyorlar, bu daha mantıklı tabiki.

  Artı Yönleri: Hızlı, kapsamlı, web için en iyisi Eksi Yönleri: Son yıllarda geriledi.

ESET NOD32 Antivirus için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda ESET NOD32 Antivirus crack, ESET NOD32 Antivirus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.