Fraps

Fraps

3.5.99
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,326 / 284,964
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Kategori Sırası:
Ekran Kayıt Araçları #5
Fraps Arayüz
Fraps Arayüz

Ekrandan Video Kaydetme Aracı

FrapsDirectX veya OpenGL uyumlu oyunlar içerisinde de çalışabilen bir ekran videosu kaydetme aracıdır. Bilgisayarınızda bulunan tüm uygulama ve oyunlar için kullanılabilecek olan bu araç ile ekranınızdaki görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz. Ekranınızdan kaç FPS (Frame Per Second) hız ile görüntü aldığınızı görebilirsiniz. Fraps ile görüntü kaydetme performansınız artacak ve çok daha başarılı videolar elde edebileceksiniz.

Sadece video kaydetme değil ekran görüntüsü alma imkanı da sunan bu küçük program sayesinde artık ekranınızı kaydetmek için başka hiçbir programa ihtiyaç duymayacaksınız. Sadece tek bir tuşla ekran görüntüsü alabilir ve bunu Paint gibi bir resim editörüne yapıştırmadan otomatik olarak belirleyeceğiniz bir isme göre kaydedebilirsiniz. 

Gerçek zamanlı ekran videosu alma özelliği sayesinde oyun oynarken kazandığınız başarıları bir film gibi kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ses ve video kaydetme imkanı ile oyun videosu kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 2560x1600 üstü çözünürlüklü ekranlara bile uyumlu olan Fraps saniyede 120 kare kaydedebiliyor (120 FPS).

Önemli! Programı kullanabilmek için sisteminizde DirectX 9 veya 10 yüklü olmalıdır.

Fraps İçin Yapılan Yorumlar (70)

Fraps için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Fraps crack, Fraps serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Fraps Ekran Görüntüleri

 • Fraps ArayüzFraps Arayüz
 • Fraps FPS 2Fraps FPS

Ekran Kayıt Araçları Popülerleri

 1. CamStudio
  CamStudioEkran Videosu Çekme Programı
 2. HyperCam
  HyperCamEkran Videosu Kaydetme Programı
 3. Freez Screen Video Capture
  Freez Screen Video CaptureEkrandan Video Çekme Aracı
 4. Kamera Kayıt Programı
  Kamera Kayıt ProgramıKamera Takip Programı
 5. Fraps
  FrapsEkrandan Video Kaydetme Aracı