Pixlr Grabber

Pixlr Grabber

2.1.1
Editör Puanı: 5/5
5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
6 / 17,750
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Kategori Sırası:
Eklentiler #121
Pixlr Grabber
Firefox üzerine kurabileceğiniz Pixlr Grabber eklentisi ile ekran görüntüsü almak ve fotoğraf editlemek kolaylaşıyor. Firefox tarayıcınızın sağ altına küçük bir ikon ekleyen Pixlr Grabber aldığınız ekran görüntüsünü online editörüne anında atarak düzenlemenize izin veriyor. Eklenti ekranınızın tamamının veya bir kısmının görüntüsünü almanızı sağlıyor.

Pixlr, aynı zamanda web sayfasındaki resimleri online düzenlemenizi de sağlıyor. Web sayfalarındaki resimleri farenizin sağ tıkıyla seçip "edit image with pixlr" ı tıklarsanız, resmi Pixlr'ın online editöründe düzenleyebilirsiniz. Eklenti sayesinde aynı şekilde arkaplanı düzenlemenizde mümkün.

Pixlr'ın kapsamlı online editörüne www.pixlr.com/editor adresinden ulaşabilirsiniz. Üyelik, kayıt, aktivasyon gibi işlemlere gerek olmadan direkt ulaşabileceğiniz editörün Türkçe dil desteği de bulunmakta. Pixlr'ın editörü photoshop'a benzer bir arayüze sahip ve oldukça hızlı çalışıyor. Ekran görüntüsü veya fotoğraf üzerinde yapacağınız daha basit işlemler için ise www.pixlr.com/express/ adresinden Pixlr'ın daha basit versiyondaki editörüne ulaşabilirsiniz. Bu editör ile boyutlandırma, kesme gibi işlemleri yapabilir ve bazı hazır fotoğraf efektlerini uygulayabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma ve düzenleme, fotoğraf editleme gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapmanızı sağayan Pixlr, kullanıcıları bu işlemler için program kurma zahmetinden kurtaran çok başarılı bir eklenti.

Pixlr Grabber için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Eklentiler Popülerleri

 1. Chrome AdBlock
  Chrome AdBlockChrome Reklam Engelleme Eklentisi
 2. Video DownloadHelper
  Video DownloadHelperFirefox Video İndirme ve Format Dönüştürme Eklentisi
 3. Google Chrome için Yandex Eklentisi
  Google Chrome için Yandex EklentisiYandex Görsel Favoriler Eklentisi
 4. Adblock Plus
  Adblock PlusFirefox Reklam Engelleme Eklentisi
 5. anonymoX
  anonymoXFirefox için Anonim Gezinti Eklentisi