Revo Uninstaller

Revo Uninstaller

1.95
Editör Puanı: 5/5
5

91 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
Revo Uninstaller
Revo Uninstaller
Revo Uninstaller
Revo Uninstaller
Revo Uninstaller
Revo Uninstaller

Kaldıramadığınız sizi deli eden programları kolayca silin.

Revo Uninstaller Artı Yönleri
 • + Türkçe Desteği
 • + Ayrıntılı Seçenekler
 • + Kullanıcı Dostu Arayüz
Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

Revo Uninstaller kullanıcılara istenmeyen programları kaldırma konusunda yardımcı olan ve ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir program kaldırma aracıdır.

Revo Uninstaller kullanıcılara Windows'un dahili özelliği olan "Program Ekle veya Kaldır" arayüzüne alternatif bir arayüz sunmaktadır. Revo Uninstaller'ın sunduğu bu alternatif program kaldırma arayüzünün büyük avantajları bulunmakta. İlk olarak Revo Uninstaller sadece programların standart uninstall seçeneklerini yürütmekle kalmıyor, bu program silme işleminin haricinde programların bıraktığı kalıntıları, kayıt defteri girdilerini ve ek dosyaları silerek kapsamlı bir program kaldırma işlemi gerçekleştiriyor. Bu da eğer program kaldırma işlemleri için sürekli Revo Uninstaller kullanırsanız zamanla bilgisayarınızın yavaşlamasını engelliyor veya daha önceden Revo Uninstaller kullanmadığınız bilgisayarınızda bilgisayar hızlandırma işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Revo Uninstaller ikinci olarak sisteminizin Program Ekle veya Kaldır arayüzü virüs saldırıları nedeniyle devre dışı kaldığında size program kaldırma için kullanılabilir bir arayüz sunuyor. Bu sayede sisteminizde problem yaratan yazılımları kaldırabiliyorsunuz.

Revo Uninstaller bilgisayarınızı hızlandırmanıza yardımcı olabilen ek özellikler de içermekte. Programın AutoRun Yöneticisi adlı aracı ile Windows açılışı denetleme imkanına kavuşuyorsunuz. Bu araç ile Windows ile başlayan uygulamaları listeleyebilir ve dilediğinizi devre dışı bırakarak bilgisayar açılışınızı hızlandırabilirsiniz. Gereksiz Dosya Temizleme bölümü ise bilgisayarınızı şişiren ve komutlarınıza geç tepki vermesine neden olan çöp dosyaları bularak silmenize yardımcı oluyor.

Revo Uninstaller İz Silici özelliği ile kişisel bilgi güvenliğinizi de sağlamakta. Program bu özellik ile belli tarayıcılarınızın sakladığı internet geçmişi, adres çubuğu geçmişi, geçici internet dosyaları, çerezler gibi dosyaları ve bilgileri temizleyebilmekte. Bunun yanında Revo Uninstaller ile Office yazılımları için son kullanılan belgeler bilgilerini de temizleyebiliyorsunuz. Revo Uninstaller son kullanılan belgeler geçmişi, başlat menüsü geçmişi, arama geçmişi gibi birçok farklı Windows kullanıcı kaydını da temizleyebilmekte.

Revo Uninstaller sahip olduğu "Avcı Modu" modu ile kullanıcılara açık olan pencerelerin üzerine taşındığında bu uygulamalar hakkında bilgi veren ve söz konusu uygulamaların kaldırılmasına yardımcı olan kullanışlı bir araç da sunuyor.

Revo Uninstaller en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

 • Ziyaretçi
  5
  - Revo Uninstaller 1.95 için Ziyaretçi dedi ki;

  acaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyip iyi onyüzbinmilyon yıldız hakeder

 • Mustafa
  4
  - Revo Uninstaller 1.95 için Mustafa dedi ki;

  Arkadaşlar ben Avg antivürüs programını kurdum.Bilgisayar ağırlaştı.Sonra kaldırayım dedim birkaç programını kaldırdım ama kendisi inat etti.Bir başka hata veriyor kendi sitesinde adam akıllı destek vermiyolardı.Bu program ile hiç hata vermedi gerçekten.Ama arayüzü birazdaha güzelleştirilirse daha iyi olabilirdi.Saolun tamindir.com !

  Artı Yönleri: Kesin bir şekilde programları kaldırması Eksi Yönleri: Arayüz geliştirilmeli
 • abdulah koç
  Revo Uninstaller 1.95 için abdulah koç dedi ki;

  bu uygulama ile tabletteki siste uygulamalarını kaldırabilirmiyiz

 • oguzhanaydin.5
  5
  - Revo Uninstaller 1.95 için dedi ki;

  çok başarılı ve ücretsiz yeni güncellemeyle süper olmus güvenli program

  Artı Yönleri: ücretsiz
 • extrafire
  5
  - Revo Uninstaller 1.95 için extrafire dedi ki;

  arkadaşlar gerçekten süper bi program. bu özelliklerde bi program hemde ücretsiz sunulması müthiş. kaldıramadığım bazı programlardaki insanı kanser eden eksik dosyaları kolayca kökünden uçurdum. emeği geçen herkese çok teşekkürler.

  Artı Yönleri: derinleme kaldırma ve temizleme özelliği sunması çok yararlı ve insanda şüphe bırakmıyor artık dosya kalması anlamında. Eksi Yönleri: programı derinlemesine kullanmadım henüz ama arayüz biraz daha görselleştirilebilir. bu program hertürlü emeği hakediyor...

Revo Uninstaller için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1,392 / 842,324
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
VS Revo Group

Program Kaldırıcılar Popülerleri

 1. IObit Uninstaller
  IObit Uninstallerİleri Seviye Program Kaldırma Aracı
 2. Revo Uninstaller
  Revo UninstallerProgram Silme Aracı
 3. Display Driver Uninstaller
  Display Driver UninstallerEkran Kartı Sürücüsü Kaldırma Programı
 4. CleanUp!
  CleanUp!Gereksiz Dosyaları Silme Programı
 5. ESET Uninstaller
  ESET UninstallerESET Kaldırma Programı

Revo Uninstaller Eski Sürümleri