TeraCopy

TeraCopy

2.3
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
424 / 97,084
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Kategori Sırası:
Yedekleme #3
TeraCopy Ana Ekran
TeraCopy Ana Ekran

Hızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı

Bilgisayarımızda bulunan dosyaları kopyalarken veya bir yere taşırken bu işlemin uzun sürmesi can sıkıntısına yol açabilir. İşte böyle bir durumda konuya odaklı olarak geliştirilen TeraCopy programı dosya kopyalama ve taşıma işlemlerinin hızını en yükseğe çıkararak bizlere birçok avantaj sağlıyor.

 • Dosyaları daha hızlı kopyalayın. TeraCopy dinamik olarak ayarlanmış tamponlar kullanarak araştırma zamanını düşürüyor. Böylece iki fiziksel sabit disk arasındaki dosya transferi hızlanmış oluyor.
 • Dosya transferlerini duraklatma ve devam ettirme. Kopyalama işlemlerini dilediğiniz zaman tek bir tuklama ile durdurabilir ve sistem kaynaklarını boşaltarak daha sonra dosya transferine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Hata geri dönüşümü. Herhangi bir kopyalama hatasına karşılık TeraCopy dosyaları birçok kez dener ve halledilemeyecek bir sorunla karşılaştığında hatalı dosyayı atlayarak tüm transfer işleminin bozulmasını engeller
 • İnteraktif dosya listesi. TeraCopy başarısız dosya transferlerini size gösterir ve problemi çözmeniz için gerekli imkanı sağlar. Ayrıca bozuk dosyaları tekrar kopyalayabilme olanağı tanır.
 • Entegrasyon ve Unicode desteği. TeraCopy Windows Gezgini içerisindeki kopyalama ve taşı fonksiyonları ile yer değiştirebilir ve normal işlemleri bile onun üzerinden yapmanızı sağlayabilir. Ayrıca tam Unicode desteği sağlar.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

TeraCopy İçin Yapılan Yorumlar (21)

TeraCopy için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

TeraCopy Ekran Görüntüleri

 • TeraCopy Ana EkranTeraCopy Ana Ekran

Yedekleme Popülerleri

 1. AnyToISO
  AnyToISOISO Dosyaları Oluşturma ve Açma Programı
 2. Free ISO Creator
  Free ISO CreatorÜcretsiz ISO Yaratıcı
 3. TeraCopy
  TeraCopyHızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı
 4. Free Driver Backup
  Free Driver BackupSürücü Yedekleme Programı
 5. Cep Telefon Rehberimi Yedekle