Unlocker

Unlocker

1.9.2
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2,544 / 654,525
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
Üretici:
Kategori Sırası:
Dosya ve Disk Yöneticileri #4
Unlocker

Silemediğiniz dosya ve programları silmenizi sağlayan hem kullanımı kolay hem de ücretsiz bir yazılım.

Hemen hemen tüm bilgisayar kullanıcılarının yaşadığı dosya ve program silme ya da kaldırma problemini ortadan kaldıran Unlocker programı, bence tüm PC'lerde bulunması gereken programlardan bir tanesi. Çok ufak boyutlu olan ve sisteminizi ağırlaştırmayan program sayesinde silemediğiniz dosyaları ya da hata veren dosyaları sisteminizden temizleyebiliyorsunuz.

Sunduğu Türkçe dil desteği sayesinde anlaşılır olan Unlocker, böylece deneyimli yada deneyimsiz olan tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Örneğin masaüstünüzdeki bir dosyayı silmeye çalışırken zorluk çekiyorsanız, hata alıyor ya da tamamen kaldıramıyorsanız, Unlocker burada devreye giriyor. Programı ücretsiz olarak indirdikten sonra kurulumunu yaparak hemen kullanmaya balayabiliyorsunuz. Kullanmak için ise hata aldığınız ya da silmek istediğiniz dosya ya da programın üzerine gelerek sağ tıklamalı ve çıkan seçenekler arasından "Unlocker"ı seçmelisiniz. Daha sonra açılan pencerede ise yapmak istediğiniz işlemi tıklamanız gerekiyor.

Sorunsuz olarak çalışan Unlocker için çok uzun süredir güncelleme gelmiyor. Eski versiyonu olmasına rağmen çalışırken herhangi bir problem çıkarmayan Unlocker, özellikle deneyimsiz bilgisayar kullanıcılarının en iyi dostlarından bir tanesi olabilir. Ayrıca eski Windows sişletim sistemi sürümlerinde bu tür dosya ve program kaldırma sorunlarını daha fazla yaşıyorduk. Siz de hala Windows XP yada eski Windows işletim sistemi sürümlerinden bir tanesini kullanıyorsanız, Unlocker ile istediğiniz tüm hatalı ve silinmeyen dosya ve programları silebileceksiniz.

İşlem yaparken de göreceğiniz üzere Unlocker 4 farklı işlem yapmanızı sağlıyor. Bunlar; Sil, Yeniden Adlandır, Eylem Yok ve Taşı. Bu seçeneklerden birini istediğiniz zaman yapabiliyor ve herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Unlocker için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Dosya ve Disk Yöneticileri Popülerleri

 1. Mobogenie
  MobogenieAndroid Senkronizasyon Programı
 2. Nero Burning ROM
  Nero Burning ROMCD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
 3. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 4. Unlocker
  UnlockerSilinmeyen Dosya ve Program Kalıntısı Temizleme
 5. Sandboxie
  SandboxieSanal Disk Oluşturma Programı