Viber

Viber

(Android)
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
italyanca Türkçe İngilizce ispanyolca Almanca Rusça Fransızca
Geçen Hafta / Toplam:
3,764 / 742,145
İşletim Sistemi:
Android
Gereklilik:
Android 2.0 ve üzeri
Üretici:
Kategori Sırası:
İletişim #3
Viber

Viber ile Arkadaşlarınızla Mesajlaşabilir ve Sohbet Edebilirsiniz

Viber, akıllı telefonları veya bilgisayarları üzerinde uygulamaya sahip olan tüm arkadaşlarınızla ücretsiz olarak HD kalitesinde konuşmanıza olanak sağlayan popüler bir Android mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamasıdır.

Sıradan bir telefon konuşmasından çok daha kaliteli bir sesli görüşmeyi kullanıcılarına sunan Viber ile aynı zamanda tüm sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz üzerinde 3G veya WiFi aracılığıyla bir internet bağlantısına sahip olduğunuz sürece, Viber ile dünyanın neresinde olursa olsun arkadaşlarınızla ücretsiz şekilde mesajlaşabilir ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Herhangi bir şekilde kayıt gerektirmeyen uygulama, cep telefonu numaranıza senkronize olarak çalışır ve kişi listeniz üzerinde Viber kullanan tüm arkadaşlarınızı sizin için işaretleyerek, onlarla Viber üzerinden ücretsiz şekilde konuşmanızı ve mesajlaşmanızı sağlar. Bu sayede herhangi bir şekilde kullanıcı hesabı veya kişi listesi oluşturmanıza gerek kalmaz.

Arkadaşlarınızla gruplar oluşturarak toplu bir şekilde sohbet edebilir, farklı ifadelerle ruh halinizi yansıtabilir, fotoğraf paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Aynı zamanda kendi hazırlayabileceğiniz eğlenceli doodle'ları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Viber uygulamasını Android cihazlarınız üzerine yükleyerek, arkadaşlarınızla ücretsiz konuşmanın ve mesajlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 • kenan
  Viber için kenan dedi ki;

  Vier indirmek icin e posta istiyor nasil e posta ac aca bilirim

 • Büşra kubat
  Viber için Büşra kubat dedi ki;

  Viber bir kisi otururken nasil ondan saklanmis gibi ya bilirmiz nasil yani acmisim ama ona oturdugumu nasil bilmesin bu soruyu cevaplarsiniz sevinirim

 • F-16 German
  Viber 5.0.0.4083 için F-16 German dedi ki;

  selam Arkadaslar Artik viber kulanaci almanydaki vatandaslar türkkyie viber karlilikli konusamlar kesilidi ve ayrica ücret talebi getirilidi bilgilnizle!! viber kulanci ayrica yurtdisinda yükledinzde sadece o sadece hangi ülkede iseniz ucertsiz viber kulaniyorsunuz..bu sadece WLD ile gecerli.. türkyede viber kullandginizda Yurt disina yüklediginizde cep telefoindan kontörlkü oladginzdan acik olabilir..cünkü hangi hatti alirsaniz ucertli olrak kulanabilirsiniz....artik anlaycaginiz yurtdisinda veya alnayda avrupa ulkelerinde viber bedava Yurt diusina kunusma hatti kesildi..ücretli cedvrildi saygilar...

 • Ferhat Odabaşı
  Viber için Ferhat Odabaşı dedi ki;

  Slm ben viber indirmek istiyorum yardimci olabilir misiniz?

 • nezrin ferziyeva
  Viber için nezrin ferziyeva dedi ki;

  Selam. Siz 051 deyil. Siz yazin ki51yeni. 0 yazmyin

Viber için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

İletişim Popülerleri

 1. WhatsApp Messenger
  WhatsApp MessengerAndroid İçin WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması
 2. Facebook Messenger
  Facebook MessengerAndroid İçin Facebook Mesajlaşma Uygulaması
 3. Viber
  ViberAndroid İçin Sesli Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması
 4. Tango
  TangoAndroid İçin Görüntülü Konuşma Uygulaması
 5. LINE
  LINEAndroid İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Viber Diğer Platformları