Money Simulator

x
x
x
4/5 EDİTÖR
4/5 ZİYARETÇİ
0 TOPLAM İNDİRME
9.77 GB DOSYA BOYUTU

Kapsamlı bir simülasyon oyunu olan Money Simulator, oyunculara para kazanmanın yollarını aratıyor. Birçok farklı sektöre girin ve zengin olmaya çalışın!

Money Simulator, para kazanmanın yollarını aradığınız harika bir simülasyon oyunudur. Tek bir alana odaklı kalmadan kendi istediğiniz yönde ilerlediğiniz bu oyunda, para kazanmak için çabalayın ve büyük riskler alın. Sadece para kazanmaya devam etmek değil, aynı zamanda para harcama konusunda da uçsuz bucaksız bir oyundur.

Farklı sektörlere adım atabilirsiniz. Araç alım-satım, mağaza işletme, tamirat, kumarhane, finans yatırımları ve birçok farklı alanda şansınızı deneyin.

Oyun

En İyi Ücretsiz Simülasyon Oyunları (2026)

Money Simulator İndir

Kendi dükkanınızı kurabilir ve yönetebilirsiniz. Money Simulator, oyunculara işletmelerini özelleştirebilmeleri için kapsamlı seçenekler sunuyor. Her yeri hayalinizdeki gibi özelleştirebilirsiniz. Rafları ayarlayın, personeli yönetin, dekorasyonu tamamlayın ve sürekli kaynak yönetimi yapın.

Kapsamlı bir simülasyon oyunu olan Money Simulator'ı indirerek, siz de para kazanmanın yollarını arayabilirsiniz.

Money Simulator Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows (64-bit) 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD Ryzen 5 2500X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 / AMD RX 460
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Sıkça Sorulan Sorular

+ Money Simulator nasıl bir oyundur?

Money Simulator, oyuncuların farklı yollarla para kazanmaya çalıştığı, araç ticareti yaptığı, işletme kurduğu ve ekonomik bir imparatorluk oluşturmaya çalıştığı bir simülasyon oyunudur. Açık dünya, ekonomi, yönetim ve yaşam simülasyonu unsurlarını bir araya getiriyor.

+ Money Simulator'da nasıl para kazanılır?

Oyunda teslimat görevlerini tamamlayabilir, yan işlerde çalışabilir, sokak yarışlarına katılabilir, araç alıp satarak kâr elde edebilir veya farklı yatırım yöntemlerini deneyebilirsiniz. Ancak her para kazanma yönteminin kendine özgü riskleri bulunuyor.

+ Oyunda araç alıp satabilir miyim?

Evet. Araç satın alabilir, onları tamir edebilir, kişiselleştirebilir ve daha yüksek bir fiyata satmaya çalışabilirsiniz. Araç ticaretinde doğru yatırımları yapmak ve uygun anlaşmaları değerlendirmek önem taşıyor.

+ Money Simulator'da kendi işletmemi kurabilir miyim?

Evet. Brokeville'de kendi dükkânınızı kurup yönetebilirsiniz. İşletmenizin türünü belirleyebilir, rafları düzenleyebilir, fiyatları ayarlayabilir, müşteri akışını yönetebilir ve personel işe alabilirsiniz.

+ Oyunda kumar ve kripto para özellikleri bulunuyor mu?

Evet. Oyunun tanıtımında kumar oynama ve kripto alım satımı gibi para kazanma yöntemleri yer alıyor. Bu sistemler, diğer seçenekler gibi risk ve kazanç unsurlarını beraberinde getiriyor.

Berkcan Aktürk

Benzer İçerikler

  • Kıraathane Simulator

    Kıraathane Simulator, kendi çaycı işletmenizi oluşturabileceğiniz basit bir simülasyon oyunudur.
  • Farming Simulator 25

    Farming Simulator 25 ile tarım dünyasına adım atın, çiftlik yönetin ve gerçekçi tarım makineleriyle hasat yapın.
  • Car Service Simulator

    Kapsamlı bir simülasyon oyunu olan Car Service Simulator oyununda, araçları onarın ve kendi işinizin en üst sıralarına kadar tırmanın!
  • Farming Simulator 2013

    Farming Simulator 2013 İndir (PC): Bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi çiftlik simülasyonu oyunu
  • Farming Simulator 16

    Farming Simulator 16, gerçek tarım makinelerini kullandığınız açık dünya çiftlik simülasyonu oyunu.
  • Laundry Store Simulator

    Laundry Store Simulator, çamaşırhane yönetimini elinize aldığınız bir simülasyon oyunudur.