ESET Smart Security

ESET Smart Security

8.0.304.1
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
780 / 342,202
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Antivirüs #17
ESET Smart Security Açılış Ekranı
ESET Smart Security Açılış Ekranı

Bilgisayarınızı Her Türlü Zararlı Yazılıma Karşı Bu Program ile Koruyabilirsiniz

Bugün internet kullanıcılarının en büyük endişelerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki güvenlik. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğimiz işlemlerin sayısı ve niteliği arttıkça güvenilir bir yazılım kullanmanın gerekliliği de doğru orantılı olarak artıyor.

ESET Smart Security internet güvenliği konusunda kullanıcılara kapsamlı özellikler sunan ender yazılımlardan bir tanesi. Her ne kadar piyasada çok sayıda antivirüs ve virüs temizleme programı yer alsa da bunların çok azı ESET Smart Security seviyesinde güvenlik sağlıyor. Bu güçlü ve kapsamlı internet güvenliği yazılımı sayesinde hem virüslere karşı korunacak hem de gelebilecek herhangi bir saldırı karşısında güvende olacaksınız.

ESET Smart Security’nin göze çarpan özellikleri arasında ebeveyn koruması, hırsızlık önleyici, kimlik avı koruması, sosyal medya tarayıcı, zararlı yazılım tarama fonksiyonu ve firewall gibi gelişmiş fonksiyonlar yer alıyor.

Gelişmiş bellek tarama özelliği sayesinde bu güvenilir antivirüs yazılımı, sisteminize sızmak isteyen zararlı yazılımları otomatik olarak engeller. Bu sayede zararlı yazılımlar daha sisteminize girmeden etkisiz hale getirilir ve dolayısıyla güvenliğiniz de riske atılmamış olur. Güvenlik açığı koruması gibi bu tarz yazılımlarda pek görmeye alışkın olmadığımız türden bir özelliği de beraberinde getiren ESET Smart Security, ağınızda meydana gelebilecek herhangi bir güvenlik açığını tespit ederek tek başına kapatır.

Programın bir diğer öne çıkan özelliği ise bilgisayarınızın kaybolması durumunda konum bilgilerini başka bir cihaz üzerinde gösterebiliyor olması. Dizüstü bilgisayarınızla sık sık seyahat ediyorsanız onu kaybetme riskiyle her zaman karşı karşıyasınızdır demektir. Tatsız bir durumla karşılaştığınız zaman ESET Smart Security’yi kullanarak başka bir cihaz aracılığıyla bilgisayarınızın yerini haritada görüntüleyebilirsiniz. Üstelik siz bunu yaparken bilgisayarınızı çalanların veya onu bulanların asla haberi olmuyor.

Rootkit, solucan, spyware gibi tehditlere karşı aşılamaz bir güvenlik duvarı oluşturan ESET Smart Security kurulu olduğu bilgisayarın sistem kaynaklarını herhangi bir yavaşlamaya neden olmayacak derece kullanır. Yani program arkaplanda çalışırken bilgisayarınızı normal bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Genel olarak ESET Smart Security güvenilir bir yazılım arayan ve bilgisayarını her türlü dijital tehditten korumak isteyen kullanıcılar tarafından mutlaka kullanılması gereken seçenekler arasında yer alıyor. 

 • dewrim
  ESET Smart Security için dewrim dedi ki;

  Bn inderemedin nasil indircew

 • Tarik LiderAd Soyad
  ESET Smart Security 8.0.304.1 için Tarik LiderAd Soyad dedi ki;

  süper koruma sağlıyor bence bilgisayarımda önceden sızan ve çoğalan tüm virüsleri isimlerini yazarak karantinaya aldı silebildiklerini sildi silemediklerini bana sorarak sildirdi.Solucanları Truva atlarını worm ve Explorer.exe virüslerini sildi deneme yüklediğim halde trendin yapamadıklarını bile yaptı .

 • Dogukan
  5
  - ESET Smart Security 7.0.302.26 için Dogukan dedi ki;

  Süper bir program bundan iyisi yok. Devamını bekleriz :D.

 • ihsan
  5
  - ESET Smart Security 7.0.302.26 için ihsan dedi ki;

  gerçekten harika bir vüris programı

 • KeMaNCı
  ESET Smart Security 7.0.302.26 için KeMaNCı dedi ki;

  Okadar çok sitede var ki adam akıllı bi buradan indirip başarıyla kurup kullanmaya başladım eylül ayına kadar bedava.... teşekkürler TAAMİNDİR.com Ailesi...

  Artı Yönleri: diğer virüs programlarının bulamadığı virüsleri kalıı olarak sildi Eksi Yönleri: tek parça bulduğu vir. dosyayı kaldırmak için yeniden başlatmak gerekiyor oda tüm programlardada aynısı..

ESET Smart Security için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda ESET Smart Security crack, ESET Smart Security serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

ESET Smart Security Ekran Görüntüleri

 • ESET Smart Security Açılış EkranıESET Smart Security Açılış Ekranı
 • ESET Smart Security 2
 • ESET Smart Security 3
 • ESET Smart Security 4