ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

kullanıcı

ESET NOD32 Antivirus, PC'inizi koruyan hızlı antivirüs programıdır.

ESET NOD32 Antivirus, Windows PC kullanıcıları için hızlı ve hafif, günlük kullanım için ideal temel antivirüs programıdır. Bilgisayar korsanlarına, fidye yazılımlarına ve kimlik avına karşı koruma sağlayan gelişmiş antivirüs programı; pek çok açıdan kullanıcılarına avantaj sağlar. 

Virüsler, casus yazılımlar, fidye yazılımları dahil her türlü kötü amaçlı yazılımdan korumasının yanı sıra sistemi yavaşlatmadan gerçek zamanlı üstün korumayı sürdürmesi beğeni topluyor. Oyun oynarken veya bir uygulama tam ekran modunda çalışırken sistem güncellemeleri ve rahatsız edici açılır pencereleri engellemesi ile de diğer geleneksel antivirüs programlarından ayrılıyor.

ESET NOD32 Antivirus 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. ESET NOD32 Antivirus 15.0 sürümü, Windows 11 ve yeni Windows güvenlik özellikleriyle uyumlu.

ESET NOD32 Antivirüs 2023 İndir

Yapay zeka, makine öğrenimi, bulut tabanlı dosya itibar sistemi gibi en gelişmiş teknolojileri kullanan, bağımsız değerlendirme kuruluşlarından ödül alarak sektördeki en iyi şirketler arasına girmeyi başaran ESET’in ödüllü, efsanevi antivirüs programı NOD32 Antivirus, 2022 sürümde daha da geliştirildi.

ESET Home (eski adıyla myESET), ev kullanıcılarının ESET ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak amacıyla çeşitli özelliklere bağlanır. Cihaz Yönetimi, ESET Home hesabınıza bağlı ESET programlarının yüklü olduğu cihazlarla veya hesabınız tarafından yönetilen lisanslarla etkinleştirilen cihazlarla ilgili bilgilere erişmenize olanak tanır.

Ayrıca herhangi bir cihazdaki ESET ürününü devre dışı bırakmanızı sağlar. Lisans Yönetimi, lisans durumu, lisans son kullanım tarihi, etkinleştirilen cihaz sayısı, lisans aşırı kullanımı, süresi dolan lisans uyarılarına ilişkin önemli bilgileri görmenize olanak tanır. Ana Bilgisayar Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS), gelişmiş zararlı yazılım ekleme teknikleri tarafından değiştirilebilen bellek bölgelerini tarar. ESET NOD32 Antivirüs 15.0 ile gelen yenilikler arasında.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri

  1. ESET Home
  2. Akıllı Ev
  3. Microsoft Windows 11, 10 ve ARM desteği
  4. Kişisel güvenlik duvarı
  5. Webcam koruması
  6. Intel Threat Detection teknolojisi
  7. Kava kuvvet saldırı (brute-force attack) koruması
  8. Hızlı ve hafif
ARTILAR

Kullanışlı ek araçlar

Gerçek zamanlı koruma

Sistem performansını düşürmeden çalışma.

Türkçe dil desteği sunuyor.

Zararlı yazılımlara karşı çok katmanlı koruma

Otomatik güncelleme