Instagram Downloader

Instagram Downloader

1.0
Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 5/5

5
Ana Menü
Sonuçlar Ekranı
Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 2 yıl önce

Instagram üzerinde fotoğraflar paylaşmak herkesin en sevdiği alışkanlıklar arasında yer alıyor ve bu nedenle neredeyse tüm kullanıcıların akıllı cihazlarında Instagram uygulaması kurulmuş durumda. Ancak bazen Instagram gezintilerimizde ilgimizi çekebilecek çeşitli resimlerle ve fotoğraflarla karşılaşabiliyoruz ve bu görselleri bilgisayarımıza kaydedemediğimiz için bir süre sonra takibini yapmak da oldukça zor hale geliyor.

Instagram Downloader programı, bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz bir fotoğraf indirme programı olarak hazırlanmış ve Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kolayca kullanılabiliyor. Hem ücretsiz olarak sunulması hem de çok kolay kullanılır, sade bir arayüze sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeken program, sorunsuz ve olması gerektiği gibi çalışıyor.

Programın içerisine bir Instagram kullanıcısının kullanıcı adını girdiğinizde, direkt olarak o kullanıcının sahip olduğu resimlerin direkt adreslerini bulan ve bir TXT dosyasının içerisine kaydeden program, böylece tek tek tüm resimlerin linklerini bulma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Daha sonra toplu dosya indirme programlarından faydalanarak en hızlı şekilde tüm kullanıcı resimlerini indirebiliyor, elinizde kalmasını istediklerinizi tutabiliyorsunuz. Her ne kadar bu işi yapmanızı sağlayabilen pek çok program olsa da, sadeliği ve minimalist yapısı ile Instagram Downloader'ın kullanabileceğiniz en etkili programlardan birisi olduğuna inanıyorum.

Instagram Downloader için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
277 / 151,321
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Mohammad Kad

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 3. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı
 4. VDownloader
  VDownloaderSitelerden Video İndirme Programı
 5. MediaGet
  MediaGetTorrent Dosya İndirme Yöneticisi