Minecraft

Minecraft

(Android)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

Üye Puanı: 4/5

4

3 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
6,615 / 176,999
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Üretici:
Kategori Sırası:
Strateji #2
Minecraft Android Ekranı
Minecraft Android Ekranı

Minecraft veya mobil cihazlar üzerinde bilinen diğer adıyla Minecraft Pocket Edition uzun süredir hem gençlerin hem de yetişkinlerin oynamayı sevdikleri oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle Android için hazırlanan mobil sürümünün piyasaya çıkmasıyla birlikte yanımızda her yere götürebildiğimiz Minecraft, sahip olduğu çok geniş dünya ve sınırsız özgürlük sayesinde oynaması eğlenceli oyunlardan birisi.

Bir yandan Minecraft'ın geniş dünyasında madenler ararken ve bu madenlerle yeni eşyalar, binalar yapmaya çalışırken, bir yandan da yaratıklarla mücadele edecek ve bir sonraki geceyi geçirebilmenin yollarını arayacaksınız. Tüm gerekli materyalleri elde ettikten sonra ise Ender Dragon ile büyük mücadeleniz başlayacaktır.

Minecraft dünyasında yer alan düşmanlar yani moblar sizin bir açığınızı bulmak için her gece dışarıya çıkıyorlar ve hem yakın mesafeden hem de uzaktan büyük bir tehdit oluşturuyorlar. Yaratıklarla mücadele ederken ilk yapmanız gereken silah ve zırhlarınızı giymeyi unutmamak. Böylece etkili bir şekilde yaratıkları vurabilir, onların üzerinden çıkan malzemeleri de üretimlerinizde kullanabilirsiniz.

Android için Minecraft uygulaması cihazınızda oldukça performanslı bir şekilde çalışacaktır. Grafikler açısından bir kusurunu bulmak ise oldukça zor. Dışarıda keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bir göz atmanızı öneririm.

Minecraft'ı bilgisayarınız üzerinde oynamak istiyorsanız Minecraft İndir sayfası üzerinden hızlı biçimde oyunu indirip kurmaya başlayabilirsiniz.

Minecraft için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Minecraft crack, Minecraft serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Minecraft Ekran Görüntüleri

  • Minecraft Android EkranıMinecraft Android Ekranı
  • Minecraft Android Şehir Kurma 2Minecraft Android Şehir Kurma