Minecraft Trial 1.8.9.25 (Android)

Minecraft Trial

Minecraft Trial
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecraft Deneme Sürümü: Ücretsiz (Bedava) Minecraft indirip oynamak isteyenler için

Minecraft Trial, ücretsiz Minecraft indirip oynamayı isteyen mobil oyuncular için hazırlanmış özel sürüm. Oyunun yapımcısı Mojang tarafından Android telefon kullanıcıları için özel olarak çıkarılan Minecraft Deneme Sürümü ile bedava Minecraft oynamak için Minecraft APK indirme bağlantısı bulma son buldu.

Blok yerleştirmeye dayalı aksiyon - macera oyunu olan Minecraft, mobil platformda uzun süredir mevcut ancak oldukça pahalı bir fiyata satışa sunuluyor. Ücretsiz Minecraft oynamak isteyenler Minecraft’a benzer oyunlara yönleniyordu. En sonunda Minecraft Trial adıyla oyunun geliştiricisi Mojang tarafından bedava Minecraft oyunu sunuldu. Elbette ücretsiz Minecraft oyununun birtakım eksiklikleri bulunuyor. Yaratıcı mod, çok oyunculu oyun gibi sevilen oyun modlarının deneme sürümünde olmadığı geliştirici tarafından paylaşılsa da oyunu indirenler özel kodlarla kısıtlamaların kaldırabildiğine dair yorumlar paylaşmış. Dolayısıyla yorumlara bakmanızı tavsiye ederim.

Sonsuz dünyaları keşfe çıktığınız, basit evlerden görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edebildiğiniz Minecraft oyununun ücretsiz sürümünde hayatta kalma modunu deneyimliyorsunuz. Gece çöktüğünde ortaya çıkan tehlikeli yaratıklara karşı savunmak için silah ve zırhlar yapıyor, geliştiriyorsunuz.

 

YORUMLAR