Netflix

Netflix

(Windows-phone)
Editör Puanı: 4/5
4
Netflix
Netflix
Netflix

En yeni filmler, popüler diziler Netflix'de.

Erkan Calp Son güncelleme 4 ay önce

Netflix, dünya genelinde en çok izlenen dizi ve en yeni filmleri tek bir üyelik satın alarak tüm cihazlarınızdan izleyebileceğiniz bir platform ve Windows Phone platformunda da resmi uygulaması karşımıza çıkıyor.

Netflix Türkiye’ye henüz yeni açıldığından arayüzün Türkçe olmamasını, Türkçe altyazılı izleme opsiyonu sunan film ve dizilerin azlığını hoş görebiliriz. Ülke bazlı içerik sunan Netflix’de her kategoride her yaşta kullanıcıya özel filmler bulunuyor. Platformu benzerlerinden ayıran önemli noktalardan birisi de tüm cihazlarda var olması. Standart veya Premium bir üyelik satın aldığınız vakit ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazlarınızdan, ister akıllı televizyonunuzdan, isterseniz de oyun konsolunuzdan Netflix’in üyeliğiniz kapsamında sunduğu tüm içeriklere erişebiliyorsunuz. Daha da güzeli bir cihazınızda yarım bıraktığınız filme diğer cihazınızda kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Abonelik modelli çalışan Netflix’in Windows platformuna çıkardığı uygulaması evrensel nitelik taşıyor. Yani telefonunuza indirdiğiniz vakit aynı zamanda bilgisayarınıza da indirmiş oluyorsunuz. Üç farklı üyelik seçeneğiniz bulunuyor ve 1 ay boyunca Netflix’in tüm içeriğinden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman üyelikten ayrılma şansına sahipsiniz.

A'dan Z'ye Netflix

Netflix için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
5 / 92
İşletim Sistemi:
Windows Phone
Gereklilik:
Windows Phone 8 ve üzeri
Üretici:
Netflix, Inc.

Eğlence Popülerleri

 1. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows Phone için Benim Konuşan Angela Oyunu
 2. Tom and Jerry
  Tom and JerryWindows Phone için Tom ve Jerry Çizgi Film Uygulaması
 3. Dizimobi
  DizimobiWindows Phone için Ücretsiz Dizi İzleme Uygulaması
 4. Shazam
  ShazamWindows Phone İçin Müzik Tanıma Uygulaması
 5. Yeşilçam Filmleri
  Yeşilçam FilmleriWindows Phone için Türk Filmi İzleme Uygulaması