Windows Phone Sonunda Bir Kronometre Uygulamasına Ulaştı

Windows Phone Sonunda Bir Kronometre Uygulamasına Ulaştı

Windows Phone cihazınızda uzun zamandır bulamadığınız belki de kafanıza taktığınız bir eksiklik varsa bunun kronometre olma olasılığı yüksektir. Bu zamana kadar işletim sistemi içerisinde gömülü olarak çıkmayan bu özellik için üçüncü parti başarılı bir uygulama önemli bir boşluğu kapatıyor. Piyasa içersinde mutlaka birkaç çalışmaya rastlamış olabilirsiniz, ancak bizim dikkatimizi hiçbiri Circle Stopwatch isimli uygulama kadar çekmedi.

Minimalistik tasarımıyla birlikte soz derece zarif görünmeyi de başaran bir kronometre uygulaması olan Circle Stopwatch ile zaman tutma işinizi son derece doğal kontrollerle gerçekleştirebiliyorsunuz. Ekranı dokunmanızla başlayan ve duran sayaç siz ortadaki sembolü basılı tutunca sıfırlanıyor. Telefonunuzun renk temasını taklit eden arayüzü son derece uyumlu olduğunu da eklemek lazım. Uygulamayı kullanırken bağımsız bir çalışmadan çok telefonunuzun özelliğinden faydalanıyormuş gibi hissedeceksiniz.

İşin en önemli kısmı ise, siz başka uygulamalar arasında dolaştığınızda kronometrenin arka planda çalışmaya devam ediyor olması. Kulağa oldukça basit gelen bu özelliğe sahip olmayan kronometrelerin sayısı o kadar çok ki bunu ön plana çıkartma gereksinimi hissediyoruz. İşin bir başka güzel tarafı da Circle Stopwatch uygulamasının ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. Dolayısıyla Windows Phone için kronometre aramalarınızı sonlandırmak istiyorsanız, cevabı aşağıda yer alan yeşil butonda.

Klasik Snake Oyunu Android, iOS ve Windows Phone'a Geliyor!

YORUMLAR