BiP Messenger

ÜCRETSİZ
x
x
x
x
5/5 EDİTÖR
4.2/5 ZİYARETÇİ
16,562 TOPLAM İNDİRME
105.00 MB DOSYA BOYUTU

BiP Messenger ile masaüstü PC'nizden görüntülü sohbet edin, mesajlaşın. BiP Masaüstü uygulaması Windows bilgisayarlara ücretsiz indirilebilir.

BiP Messenger, Turkcell’in mobil cihazlar (Android ve iOS), web tarayıcılar ve masaüstünde (Windows ve Mac bilgisayarlar) kullanılabilen ücretsiz anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması. Ülkemizde WhatsApp, Telegram kadar popüler olan anında mesajlaşma servisi BiP Messenger’ı bilgisayarınızda kullanmak için hemen yukarıdaki BiP Masaüstü İndir butonuna tıklayın. BiP masaüstü uygulaması ücretsizdir.

BiP İndir

Turkcell BiP Messenger, %100 Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, ücretsiz iletişim platformudur. Mesajlaşmak ve görüntülü sohbet etmek dışında magazinden spora, hava durumundan döviz kurlarına takip edebileceğiniz bir platform. BiP’in çeviri özelliği sayesinde kişilerinizde her dilde mesajlaşabilir, gelen mesajları istediğiniz dile çevirebilirsiniz. Bip’te HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmeler, 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Sürpriz Nokta ile hediyeler BiP mobil uygulamasında. SMS’lerinizi de BiP üzerinden kontrol edebilirsiniz. BiP’te neler mi var?

 • Sesli ve görüntülü arama: BiP'teki tüm sevdiklerinizle internet üzerinden, yüksek kalitede sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kaybolan mesaj: BiP’e özel kaybolan mesaj özelliğiyle sevdiklerinizle mesajlaşırken, mesajlarınızın belirlediğiniz süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirsiniz.
 • Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerik: Yiğit Özgür’ün sadece BiP’e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmalar ile Türk usulü birçok çıkartma ve caps BiP’teki sohbetlerinizi daha renkli hale getiriyor.
 • Caps yaratma: BiP’ten varolan bir fotoğrafınızı kullanarak veya yeni fotoğraf çekerek kendi capsinizi yaratıp tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
 • Herkesle iletişim kurabilme: Tüm iletişiminizi BiP’e taşıyabilirsiniz! BiP’li olmayan arkadaşlarınızla da BiP’in içerisinden SMS atarak mesajlaşabilirsiniz.
 • Grup mesajlaşma: Birden çok arkadaşınızla aynı sohbet içerisinde mesajlaşabilirsiniz.
 • Konum paylaşma: Birebir veya grup mesajlaşmalarınızda bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz.
 • BiP Web: BiP'i bilgisayarınızdan veya tabletinizden de web.bip.com adresi üzerinden kullanabilirsiniz.
 • BiP Gece Modu: BiP'i gece modunda kullanarak hem daha iyi bir mesajlaşma deneyimi yaşayabilir, hem de pil tasarrufu sağlayabilirsiniz.

BiP Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Yukarıdaki BiP İndir butonuna tıklayarak BiP uygulamasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Masaüstünüzden mesajlaşmaya başlamak için;

 • Android telefon/iPhone’unuzda BiP’i açın.
 • Daha Fazla simgesine dokunun ve BiP Web’i seçin.
 • Sağdaki QR kodu BiP’ten okutun.
 • Ayarlar - BiP Web altından giriş yapılan cihazları görebilir, çıkış yapabilirsiniz.
Erkan Calp

BiP Messenger

ÜCRETSİZ
x
x
x
x
x
x
x
4.5/5 EDİTÖR
4/5 ZİYARETÇİ
97,824 TOPLAM İNDİRME
94.00 MB DOSYA BOYUTU

BiP APK Android, Turkcell'in WhatsApp'a alternatif ücretsiz mesajlaşma ve kaliteli görüntülü arama uygulamasıdır.

BiP APK, Turkcell'in ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü arama uygulaması. WhatsApp alternatifi mesajlaşma uygulamaları denildiğinde akla ilk gelen isimlerden BiP APK indir seçeneğiyle sizlerle. En iyi BiP deneyimini yaşamak için BiP APK son sürüm indirin.

WhatsApp'a yerli alternatif olarak öne çıkan Turkcell BiP APK Android uygulaması güvenli, kullanımı kolay ve ücretsiz iletişim sunar. BiP ile mesajlaşabilir, sesli arama yapabilir, fotoğraf, video, belge, sesli mesaj ve konum gönderebilir ve alabilirsiniz. BiP'in sosyal özelliği sayesinde numaranız görünmeden sohbet edebilirsiniz. BiP, Android telefonlara Google Play'den ücretsiz yüklenebilir. Turkcell BiP'i denemek için hemen yukarıdaki BiP İndir butonuna dokunun. Alternatif olarak, telefonlarında Google Play yüklü olmayanlar için BiP APK son sürüm indirme linki sunulmuştur.

Güvenli: Hızlı, kaliteli ve eğlenceli mesajlaşma

HD Kalite: Yüksek kaliteli sesli ve görüntülü grup görüşmesi

Keşfet: Haberden finansa, yarışmadan spora birçok popüler servis

Gece Modu: Daha iyi sohbet deneyimi ve pil tasarrufu

Kaybolan Mesaj: Fotoğraflarınız ve mesajlarınız okunduğunda kaybolsun.

BiP APK İndir

Turkcell’in tüm kullanıcılara sunduğu anlık mesajlaşma uygulaması BiP Messenger ile arkadaşlarınızla, ailenizle sohbet edebilirsiniz. WhatsApp benzeri olarak adlandırabileceğimiz uygulama, gelişmiş özellikleriyle de oldukça dikkat çekiyor.

 • Eğlenceli Mesajlaşma: Mesajlarınızı BiP'e özel eğlenceli içeriklerle anında ve ücretsiz olarak gönderin. Yiğit Özgür'ün Bip'e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmaları ile BiP'te sohbetler daha renkli.
 • Ücretsiz Arama: Dünyanın her yerinde sevdiklerinizle HD kalitede ücretsiz olarak sesli görüşme ve canlı görüntülü konuşma (10 kişiye kadar) yapın.
 • Grup Sohbeti: BiP ile 1000 kişiye kadar kalabalık gruplar oluşturabilirsiniz. HD ses ve görüntü kalitesiyle grup sohbetlerinde buluşun, çalışma grupları oluşturun, zamanlı gruplar kurarak grubunuzun zamanı gelince kendiliğinden silinmesini sağlayın.
 • Her Dilde Mesajlaşın: BiP'in anında çeviri özelliği sayesinde 106 dilde anında çeviri yaparak mesajlaşabilirsiniz. (Karşınızdaki kişiye Türkçe yazarken, karşınızdaki kişi yazdığınızı kendi diline otomatik olarak çevrilmiş şekilde görür.)
 • Kaliteli Fotoğraf ve Video: BiP ile sevdiklerinize yüksek kalitede fotoğraf ve videolar gönderin. Fotoğraflarınızı göndermeden önce düzenleme (yazı, çizim, emoji ekleme) yapabilirsiniz.
 • Konum Paylaşma: BiP'in konum gönderme özelliği ile sevdiklerinizin nerede olduğunu görebilir, Takip Et seçeneğiyle izin verildiği sürece karşılıklı ve canlı takipleşebilirsiniz.
 • Kullandıkça Kazanın: Bip'te mesajlaştıkça veya konuştukça hediye internet (GB) kazanırsınız.
 • BiP Acil Durum Butonu: Deprem, yangın gibi acil durumlarda BiP'in acil durum butonuna basarak daha önce belirlediğiniz 10 kişiye Güvendeyim veya Acil Durum Bildir ile durumunuzu bildirebilirsiniz. Ayrıca acil durum telefonlarına (AKUT, AFAD, 112 Acil, 155 Polis İmdat, 110 İtfaiye gibi) tek tuşla ulaşabilirsiniz.
 • BiP Temalar: Gece, gece mavisi, eflatun, turuncu ve koyu turuncu modlar ile size uygun BiP temanızı seçerek hem telefonunuzun pilinden tasarruf edebilir hem de BiP'i rengarenk kullanabilirsiniz.
Erkan Calp

BiP Messenger

ÜCRETSİZ
x
x
x
x
x
4/5 EDİTÖR
4/5 ZİYARETÇİ
65,395 TOPLAM İNDİRME
70.00 MB DOSYA BOYUTU

BiP Messenger uygulaması ile rehberinizdeki arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell’in yeni BiP Messenger uygulaması ile sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilirsiniz. Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp’a benzer yapısıyla dikkat çeken uygulama, tamamen ücretsizdir.

Telefon numaranızı girmenizin ardından telefonunuza gönderilen BiP şifrenizi girerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Rehberinizdeki kişilerle anlık mesajlaşabilir, pide, simit, çay gibi ülkemize özgü simgelerle mesajlarınızı süsleyebilirsiniz. WhatsApp uygulamasındaki gibi mesajlarınızın okunup okunmadığını görebilir, kişilerinizin son çevrimiçi zamanını görebilirsiniz. Sınırsız sayıda mesaj gönderme, birden fazla kişiye aynı anda mesaj gönderme özelliklerini de sahip olan BiP Messenger uygulamasının başlıca özelllikleri:

• Rehberinizdeki kişilerle mesajlaşın.
• Mesajlarınızın okunup okunmadığını görün.
• Türkiye’ye özel simgelerle mesajlarınızı süsleyin.
• Sınırsız sayıda mesaj gönderin.
• Sık sohbet ettiğiniz kişileri favorilerinize ekleyin.
• Profilinizi düzenleyin.
• Sizi rahatsız eden kişileri engelleyin.
• Durumunuzu belirtin.

Erkan Calp

BiP Messenger

ÜCRETSİZ
x
x
x
x
x
x
x
4/5 EDİTÖR
3.1/5 ZİYARETÇİ
47,469 TOPLAM İNDİRME

Turkcell BiP Messenger Web sürümü ile konuşmalarınızı bilgisayardan sürdürün.

BiP Messenger Web servisi, Turkcell’in görüntülü sohbet ve anında mesajlaşma uygulaması BiP’i bilgisayarda kullanmanıza imkan veriyor. Android/iOS işletim sistemli akıllı telefonunuzda BiP Messenger üzerinden yaptığınız konuşmaları bilgisayarınızda sürdürmenizi sağlayan servis, tüm web tarayıcılar ve işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanılabiliyor.

Turkcell BiP Messenger’ı diğer anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulamalarından ayıran birçok özelliği mevcut. Turkcell içi değil, her yöne internetinizi kullanarak kaliteli görüntülü ve sesli arama gerçekleştirmek dışında anlık konum paylaşma, fotoğraf ve video gönderme, ücretsiz SMS ve MMS gönderme, para transferi yapma, karşılıklı takip, caps gönderme, BasKonuş, kaybolan mesaj gönderme, dergi okuma, çeviri, faks ve daha saymakla bitmeyecek özelliklere sahip olan ve hediye internet, dakika gibi güzellikler sunan Turkcell BiP uygulamasının web sürümünü üç basit adımda kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

BiP Web 0.1.9 sürümünde anlık mesajlaşma, fotoğraf - video ve doküman gönderme, ifade (smile) ekleme, tek veya grup sohbeti gibi temel özellikler kullanıma sunuluyor. Yeni mesaj geldiğinde bildirim gönderilip gönderilmemesine, içeriğinin gösterilip gösterilmemesine ilişin ayarlamaya Ayarlar menüsü altından yapıyorsunuz. Engellediğiniz kişiler de burada gösteriliyor.

BiP Messenger Web Nasıl Kullanılır?

Android, iOS işletim sistemli akıllı telefonunuzda yüklü BiP Messenger uygulamasında profilinize gidin ve BiP Web'e dokunun. Ardından bilgisayarınızdan Bip Web sayfası bipweb.com'u açın. Akıllı telefonunuzun kamerasını sayfanın sağ yanındaki QR koda doğru tutarak okutun. Artık BiP Messenger'ı bilgisayardan kullanabilirsiniz. Çıkış yapmak için webde profilinizin yanındaki üç noktaya ardından "Çıkış Yap"a tıklayın, mobilde profiliniz altında BiP Web'e girin ve "Giriş Yapılan Bilgisayarlar" altından tek tek üzerlerine dokunun veya "Tüm Bilgisayarlardan Çık"a dokunarak tek seferde her yerden oturumunuzu kapatın.

Erkan Calp

YORUMLAR

Benzer İçerikler

 • Telegram

  Telegram, WhatsApp'a alternatif güvenli, ücretsiz anlık mesajlaşma programıdır. Telegram grupları ile tanışmak, mesajlaşmak için hemen yükleyin.
 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger, arkadaşlarınızla sohbet edip, en son güncellemeleri takip etmenizi sağlayan pratik bir mesajlaşma programı.
 • WhatsApp Messenger

  WhatsApp, web ve masaüstü uygulaması olarak PC'de de (bilgisayarda) kullanılabilen ücretsiz mesajlaşma, arama uygulamasıdır.
 • AIM (AOL Instant Messenger)

  AOL Instant Messenger sahip olduğu özellikler ile arkadaşlarınız ve aileniz ile internet üzerinden haberleşmenizi hem kolay hem de eğlenceli hale getiren bir anlık mesajlaşma programı.
 • Tor Messenger

  Tor Messenger gizliliğinizi ön planda tutan bir anlık mesajlaşma yazılımıdır
 • Try Praize Messenger v5.0 Beta

  Msn Messenger, Yahoo Messenger ve ICQ türü mesajlaşma programlarının tüm özelliklerinin hepsinin birarada bulunduğu ve bunların daha da geliştirilerek kullanıcılara mesajlaşma keyfinin iki katına çıkartılmasını sağlayan bu uygulama ile
 • Trillian

  Trillian Windows Live Messenger, GTalk, Skype gibi anlık mesajlaşma servislerini ve Facebook, Twitter, Foursquare gibi sosyal ağları teker teker açmadan tek bir program ile yönetmenizi sağlıyor.
 • GoldBug Instant Messenger

  GoldBug Instant Messenger şifreleme mekanizması sayesinde güvenli bir anlık mesajlaşma deneyimi sunuyor.