BiP Messenger (web)

BiP Messenger

BiP Messenger
ÜCRETSİZ
3  
0  
1  
1  
2  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    46,171

  • Üretici

    Turkcell

Turkcell BiP Messenger Web sürümü ile konuşmalarınızı bilgisayardan sürdürün.

BiP Messenger Web servisi, Turkcell’in görüntülü sohbet ve anında mesajlaşma uygulaması BiP’i bilgisayarda kullanmanıza imkan veriyor. Android/iOS işletim sistemli akıllı telefonunuzda BiP Messenger üzerinden yaptığınız konuşmaları bilgisayarınızda sürdürmenizi sağlayan servis, tüm web tarayıcılar ve işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanılabiliyor.

Turkcell BiP Messenger’ı diğer anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulamalarından ayıran birçok özelliği mevcut. Turkcell içi değil, her yöne internetinizi kullanarak kaliteli görüntülü ve sesli arama gerçekleştirmek dışında anlık konum paylaşma, fotoğraf ve video gönderme, ücretsiz SMS ve MMS gönderme, para transferi yapma, karşılıklı takip, caps gönderme, BasKonuş, kaybolan mesaj gönderme, dergi okuma, çeviri, faks ve daha saymakla bitmeyecek özelliklere sahip olan ve hediye internet, dakika gibi güzellikler sunan Turkcell BiP uygulamasının web sürümünü üç basit adımda kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

BiP Web 0.1.9 sürümünde anlık mesajlaşma, fotoğraf - video ve doküman gönderme, ifade (smile) ekleme, tek veya grup sohbeti gibi temel özellikler kullanıma sunuluyor. Yeni mesaj geldiğinde bildirim gönderilip gönderilmemesine, içeriğinin gösterilip gösterilmemesine ilişin ayarlamaya Ayarlar menüsü altından yapıyorsunuz. Engellediğiniz kişiler de burada gösteriliyor.

BiP Messenger Web Nasıl Kullanılır?

Android, iOS işletim sistemli akıllı telefonunuzda yüklü BiP Messenger uygulamasında profilinize gidin ve BiP Web'e dokunun. Ardından bilgisayarınızdan Bip Web sayfası bipweb.com'u açın. Akıllı telefonunuzun kamerasını sayfanın sağ yanındaki QR koda doğru tutarak okutun. Artık BiP Messenger'ı bilgisayardan kullanabilirsiniz. Çıkış yapmak için webde profilinizin yanındaki üç noktaya ardından "Çıkış Yap"a tıklayın, mobilde profiliniz altında BiP Web'e girin ve "Giriş Yapılan Bilgisayarlar" altından tek tek üzerlerine dokunun veya "Tüm Bilgisayarlardan Çık"a dokunarak tek seferde her yerden oturumunuzu kapatın.

YORUMLAR