BiP Messenger 3.73.9 (Android)
BiP Messenger
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
1  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe

 • TOPLAM İNDİRME

  84,990

 • Üretici

  Turkcell

WhatsApp'a yerli alternatif Turkcell BiP, Google Play'den yüklenebilir. Ücretsiz mesajlaşma ve kaliteli görüntülü arama BiP Android uygulamasında.

BiP, Turkcell'in ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü arama uygulaması. WhatsApp'a yerli alternatif olarak öne çıkan Turkcell BiP uygulaması güvenli, kullanımı kolay ve ücretsiz iletişim sunar. BiP ile mesajlaşabilir, sesli arama yapabilir, fotoğraf, video, belge, sesli mesaj ve konum gönderebilir ve alabilirsiniz. BiP'in sosyal özelliği sayesinde numaranız görünmeden sohbet edebilirsiniz. BiP, Android telefonlara Google Play'den ücretsiz yüklenebilir. Turkcell BiP'i denemek için hemen yukarıdaki BiP İndir butonuna dokunun. Alternatif olarak, telefonlarında Google Play yüklü olmayanlar için BiP APK son sürüm indirme linki sunulmuştur.

Güvenli: Hızlı, kaliteli ve eğlenceli mesajlaşma

HD Kalite: Yüksek kaliteli sesli ve görüntülü grup görüşmesi

Keşfet: Haberden finansa, yarışmadan spora birçok popüler servis

Gece Modu: Daha iyi sohbet deneyimi ve pil tasarrufu

Kaybolan Mesaj: Fotoğraflarınız ve mesajlarınız okunduğunda kaybolsun.

BiP İndir APK

Turkcell’in tüm kullanıcılara sunduğu anlık mesajlaşma uygulaması BiP Messenger ile arkadaşlarınızla, ailenizle sohbet edebilirsiniz. WhatsApp benzeri olarak adlandırabileceğimiz uygulama, gelişmiş özellikleriyle de oldukça dikkat çekiyor.

 • Eğlenceli Mesajlaşma: Mesajlarınızı BiP'e özel eğlenceli içeriklerle anında ve ücretsiz olarak gönderin. Yiğit Özgür'ün Bip'e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmaları ile BiP'te sohbetler daha renkli.
 • Ücretsiz Arama: Dünyanın her yerinde sevdiklerinizle HD kalitede ücretsiz olarak sesli görüşme ve canlı görüntülü konuşma (10 kişiye kadar) yapın.
 • Grup Sohbeti: BiP ile 1000 kişiye kadar kalabalık gruplar oluşturabilirsiniz. HD ses ve görüntü kalitesiyle grup sohbetlerinde buluşun, çalışma grupları oluşturun, zamanlı gruplar kurarak grubunuzun zamanı gelince kendiliğinden silinmesini sağlayın.
 • Her Dilde Mesajlaşın: BiP'in anında çeviri özelliği sayesinde 106 dilde anında çeviri yaparak mesajlaşabilirsiniz. (Karşınızdaki kişiye Türkçe yazarken, karşınızdaki kişi yazdığınızı kendi diline otomatik olarak çevrilmiş şekilde görür.)
 • Kaliteli Fotoğraf ve Video: BiP ile sevdiklerinize yüksek kalitede fotoğraf ve videolar gönderin. Fotoğraflarınızı göndermeden önce düzenleme (yazı, çizim, emoji ekleme) yapabilirsiniz.
 • Konum Paylaşma: BiP'in konum gönderme özelliği ile sevdiklerinizin nerede olduğunu görebilir, Takip Et seçeneğiyle izin verildiği sürece karşılıklı ve canlı takipleşebilirsiniz.
 • Kullandıkça Kazanın: Bip'te mesajlaştıkça veya konuştukça hediye internet (GB) kazanırsınız.
 • BiP Acil Durum Butonu: Deprem, yangın gibi acil durumlarda BiP'in acil durum butonuna basarak daha önce belirlediğiniz 10 kişiye Güvendeyim veya Acil Durum Bildir ile durumunuzu bildirebilirsiniz. Ayrıca acil durum telefonlarına (AKUT, AFAD, 112 Acil, 155 Polis İmdat, 110 İtfaiye gibi) tek tuşla ulaşabilirsiniz.
 • BiP Temalar: Gece, gece mavisi, eflatun, turuncu ve koyu turuncu modlar ile size uygun BiP temanızı seçerek hem telefonunuzun pilinden tasarruf edebilir hem de BiP'i rengarenk kullanabilirsiniz.

YORUMLAR