BiP Messenger 3.10.14 (Android)

BiP Messenger

BiP Messenger
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    62,761

  • ÜRETİCİ

    Turkcell

BiP Messenger, sevdiklerinizle ücretsiz olarak mesajlaşmanıza olanak sağlayan gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Turkcell’in tüm kullanıcılara sunduğu anlık mesajlaşma uygulaması BiP Messenger ile arkadaşlarınızla, ailenizle sohbet edebilirsiniz. WhatsApp benzeri olarak adlandırabileceğimiz uygulama, gelişmiş özellikleriyle de oldukça dikkat çekiyor.

Telefon numaranızı ve ardından telefonunuza mesaj olarak gönderilen BiP şifrenizi girdikten sonra sevdiklerinizle sohbetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Rehberinizdeki tüm kişilerle anlık mesajlaşabilir, yazdıklarınıza özel simgeler ekleyebilirsiniz. Sınırsız mesajlaşmanın rahatlığını yaşatan BiP Messenger uygulamasında diğer sohbet uygulamalarında olduğu gibi kişilerinizin mesajınızı okuyu okumadığın, uygulamayı en son ne zaman kullandıklarını görebilirsiniz.

Not: Turkcell BiP uygulamasını mobil şebeke veya Wi-Fi bağlantınız üzerinden kullanabilirsiniz. Eğer Turkcell’li iseniz ilk 3 ay uygulamaya erişim ve uygulama kapsamındaki veri kullanımları için mobil internet ücreti alınmıyor. Kampanya bitiminde standart mobil internet tarifeniz üzerinde ücretlendiriliyorsunuz.

YORUMLAR