HTMLButcher

HTMLButcher

kullanıcı

Bilgisayarınızdaki PSD ve diğer resim formatlarındaki web tasarımlarını HTML haline getirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

HTMLButcher programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz HTML editörlerinden bir tanesi ve PSD yahut diğer imaj dosya formatlarını kullanarak HTML tablolar yaratabilmenizi sağlıyor. Sınırsız şekilde iç içe geçmiş tablo yahut DIV elementleri hazırlamanızı sağlayan program, bir yandan da dosya boyutu, transparanlık seçimi, önizleme ve hizalama gibi pek çok konuda da destek sunuyor.

Hazırladığınız tasarımı istediğiniz gibi HTML üzerinde düzenleyebildiğiniz HTMLButcher programı ile her bir tasarım için uğraşmanıza ve kod yazmanıza pek gerek kalmayacak. Sahip olduğu önizleme seçenekleri sayesinde hoşunuza gitmeyecek bir şey olursa bunları da en kolay yoldan çözebilirsiniz.

Sadece HTML değil aynı zamanda CSS için de destek barındıran program, CSS düzenlemelerinizi daha hızlı yapabilmenizi sağlıyor ve birden fazla CSS düzenlemesine izin veriyor. Popüler resim formatlarının hepsini desteklemesi sayesinde tasarımlarınızı resimlerden HTML'e geçirmek oldukça kolay hale geliyor.