MobiText

MobiText

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 260
  • DOSYA BOYUTU 30.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DyNiForm Software

MobiText, yazı dökümanları oluşturmanız için geliştirilmiş, modern ve sade bir arayüze sahip oldukça kullanışlı bir metin editörüdür.

MobiText, modern bir arayüz ve kullanışlı özellikleri ile birlikte gelen ücretsiz bir metin editörü programıdır. Notepad ve Wordpad programlarının özelliklerini bir araya getirerek modern bir arayüz ile buluşturan Mobitext'i kullanarak istediğiniz metin dökümanlarını keyifli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Programın ana sayfası oldukça temiz ve etkileyici bir görünüme sahip. Mobitext'i kullanarak TXT, RTF, MTXT ve PDF formatlı dökümanlar oluşturabiliyorsunuz.

Meyin editörlerinin standart özelliklerinden geri al, sil, kopyala, yapıştır, arama ve değiştirme gibi özellikler Mobitext'de de mevcut. İnternet tarayıcıları gibi birden fazla sekme açabileceğiniz Mobitext'de aynı anda birkaç yazı yazma işini gerçekleştirebiliyorsunuz. Yazılı dökümanlarınızı hazırlarken kelimelerin anlamlarını Dictionary.com ve Thesaurus.com üzerinden kontrol edebilir aynı zamanda doğru yaızlıp yazılmadıklarını kontrol edebilirsiniz.

MobiText ile hazırlayacağınız metin dökümanlarındaki yazıların rengini, boyutunu ve efektlerini ayarlayamk oldukça kolay. Ayrıca yazılı dökümanlarınızın içine BMP, JPG, PNG ve GIF formatındaki resim dosyalarıda ekleyebiliyorsunuz. Resim ekleme dışında, güncel tarih ve saati, sembollerde ekleyebilirsiniz.

MobiText'in en güzel özelliklerinden biri ise yazdığınız metinleri sesli olarak okuyabilmesi. Programa entegre edilmiş okuma özelliği sayesinde 2 farklı sesden birini seçerek yazdıklarınızı dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu özelliğin ses ve hızını kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarınızı makul miktarda kullanan MobiText, bilgisayarınızın performansını neredeyse etkilemiyor. Yazılı dökümanlar oluşturmayı hem kolay hemde eğlenceli hale getiren bu gelişmiş metin editörü programını hemen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.