PicGIF

PicGIF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,530

  • Üretici

    PearlMountain Software

PicGIF uygulamasını kullanarak Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda kolayca hareketli GIF resimleri yapabilirsiniz.

PicGIF programı, Mac işletim sistemli bilgisayarlarında kolayca hareketli GIF resimleri yapmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve dolayısıyla elinizdeki eğlenceli anları arkadaşlarınızın her an her cihazdan açabilecekleri bir format haline getirebiliyorsunuz. Programın kolay kullanılır yapısı ve hızlı gif oluşturma yeteneği sayesinde kullanırken bir zorluk çekeceğinizi de zannetmiyorum.

Hem videoları hem de fotoğrafları GIF yapmak için kullanabilen uygulama, böylece arşivlerinizdeki fotoğrafları tek bir hareketli resimde toplayabilmek için de kullanılabiliyor. Ancak GIF formatının kalitesinin video ve diğer resim formatlarından çok daha düşük olduğunu unutmayın. Bu nedenle görüntülerde kalite ve renk bozulmaları ile karşılaşmak GIF'in doğasından ötürü mümkün.

Uygulamanın içerisinde bulunan video kırpma özelliği sayesinde videolarınızı programın içerisine aldıktan sonra gerekli kısaltma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında dilediğiniz gibi yazılar ve stickerlar eklemek de mümkün. Gerçekleştirilen işlemlerin hızlı ve sistemi yormayacak bir şekilde gerçekleşmesi sayesinde çok yüksek donanım düzeyine sahip olmayan bilgisayarlarda bile herhangi bir sorunla karşılaşmak mümkün değil.

Tüm operasyonlar tamamlandıktan sonra hareketli GIF'inizi hemen kaydedebiliyor ve arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Eğer yeni ve kullanışlı bir GIF programı arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR