Kim Baktı - Facebook İçin

Kim Baktı - Facebook İçin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kim Baktı uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Facebook profilinize kimlerin baktığını görebiliyorsunuz.

Kim Baktı uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının, Facebook profil sayfalarını kimlerin ziyaret ettiğini keşfedebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Oldukça kolay kullanılır bir yapıda hazırlanmış olan ve güzel bir arayüzle birlikte sunulan uygulama, böylelikle sizi kimlerin en çok takip ettiğine dair merakınızı giderebiliyor ve bunu oldukça verimli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapmak ve daha sonra takipçilerinizin devamlı olarak analiz edilmelerini beklemek. Yapılan bu analizler sayesinde profilinize kimlerin baktığını inceleyebiliyor, ayrıca tüm arkadaş listenizi de tek seferde görerek Facebook'un pek de kullanışlı olmayan kendi arayüzünü atlayarak daha kolay bir şekilde incelemelerinizi yapabiliyorsunuz.

Kim Baktı uygulamasının bir diğer dikkat çekici yanı ise, yaptığınız paylaşımları kontrol etmesi ve bu paylaşımlara en çok kimlerin tıkladığını, kimlerin onlarla etkileşime girdiklerini size gösterebilmesi. Böylece artık Facebook paylaşımlarınızın en çok hangi arkadaşlarınızın merakını cezbettiğini bilme şansınız oluyor.

Ücretsiz olarak sunulan Kim Baktı, sizinle en çok ilgilenen ilk 27 kişiyi devamlı olarak ücretsiz gösterebiliyor ancak daha fazla kişi ve daha derin analizler istiyorsanız uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanmanız gerekiyor. Lakin uygulamanın ücretsiz kısmının çoğu kullanıcı için yeterli olacağına inanıyorum.

Android işletim sistemini zorlamayan ve verimli bir şekilde çalışan uygulama, elbette takipçilerinize dair analizleri gerçekleştirmek ve sonuçları size sunabilmek için 3G yahut WiFi internet bağlantısı gerektiriyor. Eğer Facebook hesabınızdaki en sıkı takipçilerinizi merak ediyorsanız göz atmadan geçmeyin derim!

YORUMLAR