Dope Wars Classic 1.3.3 (ios)

Dope Wars Classic

Dope Wars Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    Olivier Dupont

Dünyanın en büyük uyuşturucu baronu olarak geniş bir ticaret ağı oluşturacağınız eşsiz bir oyundur.

Uyuşturucu ticareti yaparak dünyanın sayılı baronlarından olacağınız ve servetinizi katlayarak ticaret ağınızı her geçen gün genişleteceğiniz Dope Wars Classic, mobil platformda klasik oyunlar kategorisinde kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunulan sürükleyici bir oyundur.

Metin tabanlı grafikleri ve istatistik tablolarından oluşan ticaret verileri ile zorlanmadan oynayabileceğiniz bu oyunda amaç, okullara ve sokak aralarındaki gençlere uyuşturucu satarak para kazanmak ve dünyanın en zengin uyuşturucu baronu olmak için mücadele etmektir.

Farklı bölgelere yayacağınız küçük uyuşturucu çetelerine ürün temininde bulunarak ticaret ağınızı sürekli genişletebilir ve git gide daha fazla bir müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz. Tefecilik yaparak insanlara borç para verebilir ve vadesi gelince parayı faiziyle birlikte geri alabilirsiniz.

Geciken ödemeler için daha fazla faiz uygulayabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. İlginç konusu ile sıkılmadan oynayacağınız eşsiz bir oyun sizleri bekliyor.

Android ve İOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlardan sorunsuz bir şekilde erişebileceğiniz Dope Wars Classic, geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmektedir.

YORUMLAR