LiveJournal

LiveJournal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LiveJournal uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan günlüklerinizi yazın ve dostlarınızla paylaşın.

LiveJournal uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının hem kendi günlüklerini ve haber kaynaklarını ücretsiz olarak yaratabilecekleri hem de bu sayede ilgi alanlarına dayalı bir şekilde arkadaşlar edinebilecekleri sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor. Bir nevi blog ve sosyal ağ karışımı yapıya sahip olan uygulamanın kullanımı da tüm araçlara kolay yoldan ulaşabileceğiniz bir şekilde hazırlanmış.

Uygulamada istediğiniz kişileri arkadaşınız olarak ekleyebiliyor, aynı zamanda onların günlüklerini, yaptıkları yorumları ve düzenledikleri anketleri kolayca görebiliyorsunuz. Bu sayede klasik durum paylaşımı yapılan sosyal ağlardan ziyade daha detaylı günlük, makale, deneme ve ilgi alanı tabanlı yazılara ulaşmak oldukça basit hale geliyor.

Çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, önceden hafızaya aldığı sayfaları görüntülemek için internet gereksinimi duymuyor ve böylece canınız sıkıldığında geçmişte ziyaret ettiğiniz ancak okuyamadığınız günlükleri okumaya devam edebiliyorsunuz.

Eğer internet bağlantınızın kotası az kaldıysa LiveJournal içerisinde görüntülenen resimleri kapatabilir ve böylece resim bilgilerinin gereksiz yere internetinizi harcamasına engel olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bireysel mesajlar gönderme ve ayrıca arkadaş listenizi düzenleme gibi seçenekler de uygulama içerisinde mevcut.

Sevdiğiniz konular üzerine bilgilendirici yazılar yazmak veya sadece içinizi dökmek isterseniz dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz LiveJournal uygulaması ile dostlarınızla daha sıkı bağlantılar oluşturmak veya yeni arkadaşlar bulmak oldukça kolay. Denemeden geçmemeniz gereken sosyal blog uygulamalarından birisi olarak göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR