Mention 3.18 (ios)

Mention

Mention
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mention pratik bir sosyal medya analizi aracıdır

Mention eğer firmanızın sosyal medya etkileşimleri üzerinde tam kontrole sahip olmak isterseniz oldukça işinize yarayacak bir sosyal medya analizi ve sosyal medya yönetimi aracı.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize indirerek kullanabileceğiniz Mention ile temel olarak sosyal medya hesaplarınızın etkileşimlerini gerçek zamanlı olarak takip edebiliyorsunuz. Belirleyeceğiniz anahtar kelimelerle firmanıza veya markanıza atılan mentionları kolayca filtreleyebilmektesiniz. Bu sayede doğru etkileşimi gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz mentionları Twitter üzerinden retweet yoluyla paylaşarak, hoşunuza giden makaleleri Facebook üzerinden paylaşarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz veya bu mentionları kullanarak müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz. Örnek olarak; müşterilerinizin sorduğu bir soruyu kolayca teknik destek birimlerinize veya ilgili kişilere iletebilir ve sorunun daha hızlı çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Mention ile rakip firmaların mentionlarını takip edebilmeniz de mümkün. Bu sayede eksiklerinizi ve yapmanız gerekenleri belirleyebiliyorsunuz. Uygulama size detaylı istatistikler sunuyor. Markanıza veya firmanıza belli bir zaman dilimi içerisinde atılan mentionları grafiksel olarak görüntülemeniz ve karşılaştırmanız mümkün. Gerçek zamanlı olarak sosyal medya analizi yapan uygulama belirleyeceğiniz anahtar kelimeler üzerinden takip yapabilmekte.

Mention uygulaması 14 günlük deneme sürümü olarak düşünülebilir. Bu süre boyunca servisi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

YORUMLAR