30 YouTuber'ın Çılgın FaceTime Görüşmesi (Apple, Efsane Dedi!)

Apple'ın efsane dediği 30 teknoloji YouTuber'ı bir araya getiren çılgın FaceTime görüşmesi

Grup FaceTime görüntülü arama için aralarında MKBHD, iJustine, Dom Espisto, TechnoBuffalo, JerryRigEverything, TechSmarrt’ın da olduğu 30 popüler teknoloji YouTuber’ı bir araya geldi. 32 kişiye kadar görüntülü sohbeti mümkün kılan Grup FaceTime’ın tanıtımı için hazırlanan bu videoya Apple “Efsane” yorumunu yaptı.

iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlarda kullanılabilir olan ücretsiz görüntülü sohbet, anlık mesajlaşma uygulaması FaceTime, iOS 12.1 sürümde güncellenmiş ve birden fazla kişiyle aynı anda sohbet etmeyi kolaylaştıran Grup FaceTime özelliği gelmişti. Grup FaceTime ile 32 kişiye kadar grup video sohbeti gerçekleştirmeniz mümkün. Apple sayfalarında, videolarında birden fazla kişiyi bir araya getiren Grup FaceTime’ı görmüşsünüzdür. Apple’ın reklamlarında bile bir araya gelmeyen 32 kişi, ünlü teknoloji YouTuber’larından Judner Aura (UrAvgConsumer) videosunda buluştu.

30 teknoloji YouTuber'ın bir araya gelerek gerçekleştirdiği Grup FaceTime görüşmesine yorum Apple Dünya Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Philip Schiller’den geldi. Schiller’in “Efsane Apple GrupFaceTime!” yorumuna yüzlerce retweet, binlerce beğeni geldi.

YORUMLAR