iTunesControl 0.61 (windows)

iTunesControl

iTunesControl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPod'unuza şarkı atarken veya bilgisayarınızda müzik arşivinizi dinlerken, düzenlerken iTunes mü kullanıyorsunuz? iTunes yazılımınızı daha kullanışlı hale getirmek, daha fazla kısayol, özellik eklemek için kontrolü ele almak istiyorsa

iTunesControl aracı iTunes yazılımını daha fazla kullanışlı hale getirilmek için tasarlanmış basit ve hafif bir program. iTunes yazılımına kişiselleştirilebilir görsel bir geri besleme ve alarm saat ekleyen bu araç 30'un üstünde kendinizin ayarlayabileceği kısayol eklemenizede olanak sağlıyor.

O anki şarkıya ait albüm, sanatçı ismi, şarkı puanı, bit rate gibi bilgilerin yanında çok daha fazla çeşitte bilgi gösterebilen bu araç sizlere daha akıllı ve kolay şekilde playlistler (oynatım listeleri) hazırlamanızada yardımcı oluyor. Dinlediğiniz müziği taglamanıza da olanak sağlayan bu program iTunes yazılımının 4.6 sürümünden sonraki tüm versiyonlarını destekliyor.

Son sürümü 0.61 ile güncellenen programda yeni kısayol tuşları (hotkeys), özellikler ve birçok hata düzeltimi göze çarpan yenilikler arasında.