Popüler Mekanlar 2.0.0.0 (winphone)

Popüler Mekanlar

Popüler Mekanlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler Mekanlar, yakınınızdaki popüler mekanlar hakkında önerilerde bulunan bir mobil uygulamadır.

Popüler Mekanlar, yaşadığınız veya seyahat için gideceğiniz herhangi bir şehirdeki gözde mekanlar hakkında bilgi alabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Çevrenizdeki en popüler mekanları öğrenebilir, daha önce oraya gitmiş kullanıcıların değerlendirmelerini okuyabilir, mekan keşfetmeyi seven kişilerden ipuçları ve tavsiyeler alabilirsiniz.

Popüler Mekanlar, 1 milyondan fazla mobil kullanıcıya hizmet veren ve binlerce kayıtlı üyesi bulunan mekan bulma ve yorum sitesi Mekanist’e alternatif olarak kullanabileceğiniz bir mobil uygulama. Mekanist’te olduğu gibi çevrenizde ne kadar popüler uğrak nokta varsa görebiliyor, o mekanda çekilmiş fotoğraflara bakabiliyor, mekan notlarını ve tavsiyeleri inceleyebiliyor, check-in sayısına bakarak o mekanın ne kadar popüler olduğunu görebiliyor, fiyat aralığını (her bir mekanın yanında uygun fiyatlı mı, pahalı mı olduğu gösteriliyor.) öğrenebiliyorsunuz. Bunun dışında detaylı yol tarifi alarak ilginize çeken mekan kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Yakınınızda olup ta gözden kaçırdığınız popüler mekanları listeleyen bu uygulama Mekanist’e alternatif olarak kullanabileceğiniz, hem ücretsiz hem de Türkçe olması yönünden bir deneme şansını hakeden bir uygulama.

YORUMLAR