Yüzde 94 2015.602.1751.0 (winphone)

Yüzde 94

Yüzde 94
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yüzde 94 oyunu bir döneme damgasını vuran Aileler Yarışıyor oyununun yabancı versiyonu ve Windows Phone'da da mevcut.

Yüzde 94 oyunu, televizyonda yarışma programlarını takip edenlerin bileceği “Aileler Yarışıyor” oyununu Windows Phone cihazlarımıza taşıyor. 100 kişiye sorulan ilginç soruların en fazla alınan yanıtlarını bulmaya çalıştığımız oyunda hem eğlenceli vakit geçiriyoruz, hem de yeni kelimeler öğreniyoruz. Çünkü oyun İngilizce olarak geliyor.

Televizyon izliyorsanız ve izlediğiniz programlar arasında eğlendirici yarışma programları da varsa Yüzde 94 oyununu seveceğinizi düşünüyorum. Her ne kadar Türkçe olmasa da Aileler Yarışıyor programındaki heyecanı yaşatıyor ve oldukça sürükleyici.

Çoğumuzun Erol Evgin ile tanıdığı “100 kişiye sorduk 5 popüler cevap arıyoruz.” cümlesi ile hafızalarımıza kazılan popüler yarışma programının yabancı versiyonu diyebileceğim Yüzde 94 oyununda da ilginç sorular karşımıza çıkarılıyor. “Sabah kalktığınızda yaptığınız ilk şey”, “Zamanınız olmadığında yaptığınız bir şey”, “Sadece elle yenen bir şey” gibi enterasan sorulara verilmiş yaygın cevapları bulmaya çalışıyoruz. Verdiğimiz cevap ne kadar fazla kişi tarafından söylenmişse o kadar fazla puan alıyoruz. Verilen cevapların yüzde 94’ünü bulduğumuzda sonraki bölüme geçiyoruz.

Bilemediğiniz sorularda ipucu alarak ilerleyebileceğiniz Yüzde 94 oyunda 30’dan fazla seviye bulunuyor ve her seviyede 3 soru ile karşılaşıyoruz. Yabancı dil sorununuz yoksa indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR