8tracks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    224

  • Üretici

    8tracks

8tracks, her ruh haline ve müzik türüne uygun şarkıyı bulabileceğiniz ücretsiz bir radyo uygulamasıdır.

8tracks, müziği bilen ve seven kişiler tarafından özel olarak oluşturulmuş 1 milyona yakın çalma listesi içeren, her türde müziğe erişebileceğiniz kapsamlı bir radyo uygulamasıdır. Tatilde, ofiste, okulda, seyahatte iken o günkü ruh halinize en uygun müziği rahatlıkla bulabilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

8tracks, milyonlarca müzikseveri bünyesinde toplayan ve her ruh haline uygun çalma listeleri ve miksler içeren zengin bir radyo dinleme uygulaması. Arama kutusunun haricinde hazır etiketlerle aradığınız müziğe hızlıca ulaşmanızı sağlayan uygulama benzerlerinden oldukça farklı.

Facebook, Google hesabınızı bağlayarak veya e-posta adresinizi vererek ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanızın ardından 1 milyona yakın harika çalma listesi sizleri karşılıyor. Çalma listelerindeki parçaları dinlerken araya reklam girmiyor ve gün içerisinde istediğiniz kadar dinleyebiliyorsunuz. Son işaretlediğiniz etiketler ana sayfaya otomatik olarak yerleşiyor. Böylelikle daha önce ruh halinize veya müzik türüne göre seçtiğiniz şarkılara tek dokunuşla istediğiniz zaman erişebiliyorsunuz.

Popüler, trend ve öne çıkan müzikleri ayrı bir yerde toplayan uygulamanın şu anda 5 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Eğer siz de sıkı bir radyo dinleyicisi iseniz 8tracks adlı uygulamayı atlamayın.

YORUMLAR