Arıkovanı 1.1 (Android)

Arıkovanı

1.1
Arıkovanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arıkovanı, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır.

Arıkovanı, teknoloji alanında yapacağınız girişimlere kaynak arayabileceğiniz bir sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, hayata geçirmek istediğiniz projelerinize kitlesel fonlama ile ulaşabilirsiniz. Özellikle girişimcileri yakından ilgilendiren bu güzel uygulamayı dilerseniz biraz daha yakından tanıyalım. 

Arıkovanı'nın mantığını dünya çapından 1-2 örnekle kısaca özetleyebilirim ama önce kitlesel fonlamanın tanımını yaparak işe başlayalım. Kitlesel fonlama, önerilen bir yatırıma hiçbir yatırımcı talip olmayınca başvurulan bir yöntem. Herhangi birilerinin bağış yapmasını ya da yatırımın kendi gücü yettiği kadar bir bölümüne hisse ya da üretilecek ilk ürün karşılığı para vermesini sağlayarak projelerinize bu yöntemle kaynak yaratabilirsiniz. Arıkovanı'da işte bu amaçla ortaya çıkıyor ve insanların hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlıyor. Az önce bahsettiğim, dünya çapındaki en iyi örneği ise Kickstarter veya Indiegogo. 

Eğer siz de bu sosyal girişime dahil olmak ve projelerinizin hayat bulması için kaynak yaratmak isterseniz Arıkovanı'nı ücretsiz indirebilirsiniz. Kitlesel fonlamanın Türkiye’de yaygınlaşarak bir kültür haline gelmesine öncülük edeceğinden denemenizi mutlaka öneriyorum.

YORUMLAR