Askulator

Askulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Askulator uygulaması ile Android cihazlarınızda kolayca sorular sorabilir ve diğerlerinin cevaplarını alabilirsiniz.

Askulator uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir soru sorma ve cevap verme uygulaması olarak hazırlanmış. Uygulamanın pek çok diğer uygulamanın aksine yerli üretim olması, oldukça fazla sayıda Türk kullanıcının cevaplarını alabilmenize yardımcı olacaktır.

Soru cevap uygulamaları temel olarak her şeyi sormanıza olanak tanıdıkları için Askulator uygulaması da aynı amaçla üretilmiş. Zira aklınızda giyiminizden tutun da alacağınız arabaya kadar herhangi bir soru varsa direkt olarak sorabiliyor, bir kaç dakika içerisinde onlarca farklı cevap alabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların cevap istedikleri konulara cevaplarınızı yazabilir, böylece başkalarına yardımcı olabilirsiniz.

Üyelik sistemi sayesinde kendi profiliniz olduğu için diğer insanları takip edebilir veya takip edilmeyi de tercih edebilirsiniz. Arkadaş olduğunuz kişilerle direkt mesajlaşma mekanizmasını kullanabilir ve böylece diğerlerinin gözlerinden uzaklarda bireysel iletişiminizi de sürdürebilirsiniz.

Soru ve cevapları sosyal ağlar üzerinden paylaşarak uygulamayı kullanmayan kişilerin de fikir sahibi olmasını sağlayabiliyor ve böylece sorunuzu diğer ağlara da yayabiliyorsunuz. Sorularınıza gelen cevapların ne oranlarda olduklarını görmek oldukça basit olduğu için hemen kararınızı vermek için onları değerlendirebiliyorsunuz.

Kaliteli ve yerli bir soru cevap uygulaması arayan kullanıcıların kesinlikle göz atmaları gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR