Atom Run

Atom Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atom Run yaratıcı bölüm tasarımlarına sahip bir platform oyunudur

Atom Run dünya üzerinde kaybolan yaşamı yeniden oluşturmaya çalışan bir robotu yönettiğimiz eğlenceli bir platform oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Atom Run'da gelecekte geçen ilginç bir hikaye konu alınıyor. 2264 yılında beklenmeyen bir hastalık ortaya çıkmış ve kısa sürede yayılarak bütün dünya üzerinde etkili olmuştur. Bu hastalık yeryüzündeki tüm yaşamın sona ermesine neden olmuştur ve robotlar dünyayın yeni ev sahipleri olmuştur. Fakat robotların geleceği de tehlike altındadır; çünkü radyasyon onların kontrolden çıkmasına neden olmaktadır. Elgo adlı bir robot ise ilginç bir şekilde radyasyondan etkilenmemektedir. Elgo'nun kafasındaki tek şey yaşamın anahtarları olan atomları ve molekülleri toplayarak birleştirmek ve dünya üzerinde yaşamın yeniden filizlenmesini sağlamaktır.Biz Elgo'ya bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz ve eğlenceli bir maceraya adım atıyoruz.

Atom Run klasik platform oyunlarının yapılarını dinamik bölüm tasarımlarıyla birleştiriyor. Oyunda boşluklar üzerinden atlarken ve engellerden kaçarken etrafımızdaki hareket eden öğelere uyum sağlamamız, değişen şartlarda ilerlemeye devam etmemiz gerekiyor. Fakat bu işi yaparken zamana karşı yarışmaktayız ve bu nedenle acele etmemiz gerekiyor.

Kendine has müziklerle ve kaliteli grafiklerle donatılmış Atom Run kolay kontrolleri sayesinde rahatça oynanabilen bir mobil oyun.

YORUMLAR