Cheers!

Cheers!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cheers!, en mutlu anlarınızı yabancı kişiler ile paylaşarak eğlenmenizi sağlayan farklı ve ücretsiz bir Android sosyal ağ uygulamasıdır.

Cheers, Android platformunda bulunan uygulamalardan çok daha farklı bir uygulama olarak kullanıcıların en özel ve mutlu anlarını tanımadığı yabancı kişiler ile paylaşarak eğlenmesini sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır. İlk başta oldukça garip gelen uygulama, oldukça farklı ve eğlenceli.

Kısa bir kayıt işlemi yaparak kolayca kullanabileceğiniz Cheers ile çekeceğiniz fotoğrafları nerede olduğunuzu ekleyerek yabancı kişiler ile paylaşıyorsunuz. Ayrıca fotoğraflara adınızı da eklemelisiniz. Yapacağınız her fotoğraf paylaşımından sonra sizede tanımadığınız diğer kullanıcılardan bir adet fotoğraf gelecektir. Yeni kişiler ile tanışmak ve konuşmak isterseniz bunu Cheers ile gerçekleştirebilirsiniz. Fakat uygulamayı kullanmak biraz cesaret istiyor. O yüzden uygulamayı kullanırken dikkatli olmanızı öneririm.

Kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan uygulamanın tasarımı gayet başarılı. Bu sayede tüm kullanıcılar uygulamayı herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilir.

Sosyal ağ uygulamaları ile kıyaslandığında oldukça farklı görünen Cheers! uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hiç tanımadığınız kişiler ile mutlu ve özel anlarınızı paylaşmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR