Hangtime

Hangtime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangtime uygulaması ile Android cihazlarınızdan kolayca etkinlikleri ve partileri takip edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın organize ettikleri tüm etkinlikleri takip etmek ve hepsine katılım göstermek büyük şehirlerde yaşayanlar veya geniş çevrelere sahip olanlar için oldukça zor diyebilirim. Tüm sorumluluklar, kısıtlı zaman ve hızlı hayatın getirdiği bu durum maalesef arkadaşlarınızla aranızın açılmasına bile neden olabiliyor. Hangtime uygulaması ise hem vaktinizi daha kolay organize etmeniz, hem de çevrenizdeki tüm etkinlikler, partiler ve festivallere kolayca katılım gösterebilmeniz için hazırlanmış.

Uygulamayı Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabilir ve kolay bir kullanıma sahip olan arayüzü sayesinde tüm etkinlik takvimi özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Facebook takviminizle eşleştirme yapabilme sayesinde davet edildiğiniz tüm etkinlikleri kaçırmadan ve kaybetmeden Hangtime takviminiz içerisine de aktarabilirsiniz.

Uygulamanın gerçekleştirdiği tüm senkronizasyon ve bildirim işlemleri gerçek zamanlı olarak tamamlanıyor. Bu sayede bir saat sonra gerçekleşecek olan bir partiye dahi davet edilseniz size bilgisi hemen geliyor ve vaktinde etkinlik alanında olabiliyorsunuz.

Hangtime'daki etkinlikleri başkalarıyla da hemen paylaşabilir ve arkadaşlarınızı, müşterilerinizi ve diğer tüm tanıdıklarınızı davet edebilirsiniz. Eğer etkinlik ve buluşmaları sürekli olarak kaçırıyorsanız bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR