Instanaliz

Instanaliz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instanaliz uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan sizi takibi bırakan kullanıcıları görebilirsiniz.

Instanaliz uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcısı olan Instagram severlerin faydalanabilecekleri ücretsiz takipçi kontrol uygulamaları arasında yer alıyor. Kolayca kullanılabilen bir arayüzle birlikte gelen ve oldukça az yer kaplayan Instanaliz sayesinde kimlerin sizi takip ettiğini veya takibi bıraktığını görmek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın çalışması için elbette aktif bir internet bağlantınızın olması ve Instagram hesabınızla bağlantı kurmanız gerekiyor. Kurulan bağlantının ardından sizi takip edenleri devamlı olarak kontrol altında tutan uygulama, takibi bırakan birisi olduğunda bilgilendirme yaparak unfollow edenleri tespit etmenize imkan veriyor.

Her ne kadar çok fazla işleve sahip olmasa da takipçilerinizin durumunu görüntülemek için yeterli bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. Ancak maalesef çok nitelikli ve derin analizlere izin verecek bir uygulama arayanlar uygulamada bu aradıklarını bulamayabilirler. Takip ettiğiniz ancak sizi geri takip etmeyen kullanıcıları görmek için kullanmak istiyorsanız beklentilerinizi yeteri kadar karşılayacağını söyleyebilirim.

Ancak güvenliğine önem veren ve Instagram hesabıyla başka uygulamalara giriş yapmaktan çekinecek olan kullanıcılara dikkatli olmalarını öneriyorum çünkü uygulama sadece bu şekilde çalışabiliyor. Dolayısıyla hesap girişinizi paylaşmaktan kaçınıyorsanız Instanaliz uygulaması pek işinize yaramayacaktır.

Instagram'da takibi bırakan kullanıcıları tespit etmek için denemeden geçmemenizi öneriyorum.