MapHook

MapHook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MapHook, yakın çevrenizdeki ilgi çeken ve güzel mekanları keşfetmek için kullanabileceğiniz bir Android uygulaması.

MapHook, Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak yakın çevrenizdeki yeni yerleri keşfedebileceğiniz güzel bir uygulama. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde çok yakınında olduğunuz fakat daha önce duymadığınız gidilmesi gereken yerler keşfedebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde yeni yerler keşfedebileceğiniz gibi, severek gittiğiniz mekanları da ekleyerek diğer kullanıcılarına önerilerde bulunabiliyorsunuz. Zaten uygulamanın da temel amacı bu. Kullanıcıların dolaylı yoldan birbirleri ile etkişilem girmesini sağlayan MapHook, deneyip görmek istediğiniz mekanların videoları, resimlerini ve kullanıcı yorumlarını da size gösteriyor. Aynı şekilde siz yeni bir mekan eklerken fotoğraf ve video ekleyebiliyor, aynı zamanda yazılı açıklama girebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden bulduğunuz yerleri özel olarak koruyabileceğiniz gibi, dilerseniz arkadaşlarınız ve dostlarınız ile de açık olarak paylaşabiliyorsunuz.

Bir çok yeni yer keşfetmenizi sağlayan MapHook, ilginizi çeken mekanların detaylı harita bilgisini de sunuyor. Böylece yer ve mekanı bulmaya çalışırken zorluk çekmiyorsunuz. Sık sık gezmeyi sevenlerin oldukça hoşuna gideceğini düşündüğüm uygulamanın iOS versiyonu da bulunuyor. Hem Android hem de iOS cihaz sahibi arkadaşlarınıza uygulamayı önerebilirsiniz.

Eğer yeni yerler keşfetmek istiyorsanız ve bunu Android akıllı telefon yada tabletiniz ile kolayca sağlamak istiyorsanız MapHook'u deneyebilirsiniz. Uygulamanın kullanıcı sayısı arttıkça çok daha güzel olacağını da unutmamanız gerekiyor.