Mico 3.4.3 (Android)

Mico

Mico
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mico uygulaması sayesinde yeni kişilerle tanışabilir ve keyifli sohbetler yapabiliriz.

Mico, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir arkadaşlık kurma uygulaması olarak öne çıkıyor.

Yeni kişilerle tanışmak ve sohbet etmek amacıyla kullanabileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız Mico tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. Fakat belirtmeden geçmeyelim, piyasada çok daha popüler uygulamalar olduğundan dolayı Mico'da çok fazla kullanıcı mevcut değil. Fakat uygulamanın bilinirliği arttıkça kişi sayısı da paralel olarak artacaktır.

Uygulamaya girdiğimizde karşımıza sade bir arayüz çıkıyor. Kişileri Instagram'a benzer bir arayüz üzerinden takip edebiliyoruz. Kullanıcıların fotoğrafları ve isimler bu kısımda gösteriliyor. Tanışmak istediğimiz kişilere tıklayarak sohbet başlatabiliyoruz. Mesaj gönderme seçeneğine ek olarak Mico üzerinden fotoğraf ve video gönderme şansına sahibiz.

Uygulamanın bir başka dikkat çeken özelliği ise kullanıcı güvenliğine önem vermesi. Bu gelişmiş özellikler sayesinde kullanıcıların özel bilgileri asla üçüncü şahıslarla paylaşılmıyor.

Genel olarak Mico, yeni kişiler tanımak ve eğlenceli arkadaşlıklar kurmak isteyen kullanıcıların denemekten keyif alacağı bir uygulama.

YORUMLAR