MobiSafe

MobiSafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobiSafe ile sakladığınız dosyaları şifre ile koruma altına alabilirsiniz

MobiSafe eğer Android işletim sistemini kullanan bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız size depoladığınız veriler için dosya şifreleme ve klasör şifreleme imkanı sunacak bir şifremele uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz MobiSafe sayesinde önemli hassas bilgiler içeren yazılı notlarınızı, ses kayıtlarınızı, fotoğraflarınızı ve çeşitli bilgilerinizi size ait olan ve şifre ile korunan dosya kasanızda depolayabiliyorsunuz ve bu verileri kriptolayabiliyorsunuz. AES kriptolama yöntemini kullanan uygulama sayesinde Android telefonunuz veya tabletiniz çalındığında şifrelerinizin, hesap bilgilerinizin, özel fotoğraflarınızın ve ses kayıtlarınızın görüntülenmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca izinsiz olarak Android cihazınızın kurcalanmasını da şifreleme yöntemiyle engelleyebilirsiniz.

MobiSafe ile kişiselleştirebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz klasörler oluşturarak bu klasörlerin içerisine şifre ile güvence altına almak istediğiniz dosyaları yerleştirebiliyorsunuz. Uygulamanın güzel yönü kameranız aracılığıyla herhangi bir fotoğraf çektiğinizde, cihazınızla ses kaydettiğinizde veya not aldığınızda bu içerikleri direkt olarak dosya kasanız içerisine taşıyabilmesi. Böylece verilerinizin fotoğraf galerisi gibi alanlarda görüntülenmesini engelleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR