Moto Traffic Racer 12 (Android)

Moto Traffic Racer

12
Moto Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Traffic Racer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunudur

Moto Traffic Racer eğer heyecan dolu bir motor kullanma deneyimi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Moto Traffic Racer'da bizi bitmek bilmeyen bir yarış tecrübesi bekliyor. Moto Traffic Racer klasik yarış oyunları gibi rakiplerinizi yarış pistlerinde geçemye çalıştığınız bir yarış oyunu değil. Oyunda bunun yerine trafik içinde yol alarak sürüş yeteneklerimizi sergilememiz ve en yüksek puanı kazanmamız gerekiyor.

Moto Traffic Racer'da oıyuncular motorlarını kullanırken trafikteki araçlara çarpıp kaza yapmamaları gerekiyor, yoksa oyun sonlanıyor. Biz araçlara makas atarak yol alırken yol üzerindeki altınları da toplayabiliyoruz. Ekrana dokunduğumuzda motorumuz hızlanıyor. Motorumuzu sağa sola yönlendirmek için ise mobil cihazımızın hareket sensörünü kullanıyoruz.

Moto Traffic Racer'da tünellerin içinden, köprülerden ve şehirlerin merkezinden geçmekteyiz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR